Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki cumisüvegből adja a tejet...

Aki cumisüvegből adja a tejet milyen időközönként vesz új üveget? Eléggé kopott már, vegyek újat? 14 hós a lányom 2 hónapja kap tejet előtte cici volt.

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sztem 1vagy 2 havonta de ne aggodj mert eszre fogod venni ha cserelni kell!!!
2010. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem az üvegből készült üvegek nem koptak el, sőt, ugyanúgy néznek ki mint új korukban. Lányom 13 hónapos. Üveget még sosem cseréltem, de a cumi gumiját kéthavonta. A műanyag cumisüveggel más a helyzet, az kopik.. azt akkor szoktam, ha már "használt"nak néz ki.
2010. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na már megint én vagyok igénytelen.:-( Én még nem cseréltem az üveget, de a cumirészt én is két-háromhavonta cserélem. Kiváncsi vagyok a további válaszokra, lehet rosszul csinálom.:-(
2010. jan. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi idősen már egyedül kéne pohárból innia. Miért nem szoktatod pohárra? Vannak mindenféle itatópoharak, ha nem akarod rendesre.
2010. jan. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az enyém 13 hónapos. Nem iszik pohárból egyedül. Ha próbálja is, a nyakába ömlik mind, de általában eldobja vizzel együtt jó messzire. Miért kéne egy 14 hónaposnak egyedül innia pohárból? Amúgy próbálj már meg légyszí a kérdésre válaszolni, ha nem megy, akkor ne írj inkább.
2010. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3. nem vagy igénytelen. én a 2. vagyok.. mint olvashatod, az üvegét még én se cseréltem :)
2010. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Mert ez így van. Egyébként a kérdésre válaszoltam, én nem üveget cserélnék, hanem befognék egy poharat.

Ha a tizennégyhónaposom cumisüvegből inna, amit kopottnak látnék nem kérdeznék, hanem lennék annyira igényes, hogy vennék neki újat. Nem tudom mennyibe kerülhet egy új cumisüveg, de ha valakinek nem telik rá, egy újabb érv a pohárra szoktatás mellett.

Egyébként valójában azt csinál amit akar, akár adhatja tovább is a kopottat. Bánom is én.

2010. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

elso vagyok

sztem egy 14 hos gyereket mar nem lehet uvegbol keszult cumisuveggel itatni

a muanyagnak pedig a tejtol hamar rossz illata lessz a cumival egyutt szoktam kidobni

2010. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia, enyém 19 hónapos. Úgy cirka félévente kidobom az üvegeit és kap újakat. De a gumit még gyakrabban váltom, mert az téyleg hamar tönkremegy.
2010. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bocs,hogy nem a kérdésre válaszolok,12.21-es Har rossz szagú lesz a tejtől?Szerintem ha kimosod,kisterilizálod semmi baja nem lesz.
2011. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!