Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek tavaly október 13-n vagy akörül született a babája?

Figyelt kérdés
Kisfiú vagy kislány? Mennyit hízott azóta? Szopizik vagy tápszeres esetleg mindkettő? Mennyit alszik? Kialakult már a napirendetek? Csinált már valamilyen "kunsztot"?
2010. jan. 7. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Okt. 22-én született 4350g-al és 57 cm-el, kisfiú.

Első hónapban még volt tejem, de nem elég, mióta nincs csak milumil 1-es tápszert kap.

tegnap este mértem, 6,9 kg, 65cm.

Már első pillanattól próbálok napirendben gondolkozni, de persze úgy formálom, ahogy a kisfiam változik és igényli.

Napközben nem sokat alszik, elvétve 1-1 órát, de éjjel max. 1x kel fel, de sokszor átalussza már az éjszakát.Ha felkel akkor is csak eszik egy picit és alszik is.

Amúgy egész nap gőgicsél, mosolyog, nézelődik. Ha hasra teszem már nagyon sokáig megtartja a fejét felkönyökölve.

Most kicsit szörcsög szegénykém, de csak elmúlik lassan:)

Nálatok mi újság?

2010. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szia a lányom okt.03.án született 3220g és 52 cm.vel! Most 12,5kg és 85cm. Anyatejes még mindig szopizik,meg sem áll egész nap,elég sok mindent mond már,mosta a babázás a sláger. Napirend már rég kialakult,kettőt alszik még délelőtt és délután 1,5 órát,este fél 8-reggel 8 ig alszik éjjel felkel szopizni 1* de már le kéne szoktatni:(!
2010. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ilyet! Én még mindig 2009 nél vagyok! Boccs! Szörnyű! Ne haragudj,hogy elnéztem és válaszoltam!
2010. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia,az én fiam okt 12.-én született,még szopizik de lassan kezdem a kostoltatást is mert hiába van tejci neki nem elég,sokat mosolyog sokáig megtartja a fejét,és már 4 hete fogzunk is,ezért nagyon nyügös mostanában föleg az esati altatással kapcsolatban éjszaka 2szer kel enni hajnal 2körül és hajnal 5 körül ez tolodhat 1 orával is.érdeklik a szines,csillogó tárgyak sokat nézelödik.jah 3110g.-al és 51cm-el született most 5700g és 68cm.üdv Klaudia
2010. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
lemaradt hogy csak az esti alvásnál van napirend és a fürcsinél.Amugy hagyom hagy élje még a saját ritmusát.az utolsó vagyok
2010. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nálunk Kislányka van, 3500g-mal született és 55 centivel. Most alulról karcoljuk az 5 kg-ot a hosszát csak havonta mérjük, már várjuk is a 13-t, mert szerintem nyúlott most sokat. Az éjszakát már nagyon korán átaludta, hosszú hetek óta ma volt először, hogy hajnali 5-kor kelt a reggel 7-3/4 8 helyett. Napi 5-ször kajcsizik cicivel kezdünk majd kap tápszert is mert kezdetek óta nem elég a tejem. Eddig kétszer fordult hasról hátra pici csalással (egy picit alatta volt a karja amin átfordult). Hason nem szeret feküdni, viszont egyre többet nézegeti a kezeit meg a lábait, akkor nagyon koncentrál, olyan édes. Jó lenne, ha Kislány anyukája is írna, hogy hogyan fejlődik a babája, mert a fiúk mindig gyorsabban híznak, így nincs viszonyítási alapom, hogy az én Manókám ilyen vékonyka-e csak.
2010. jan. 7. 19:19
 7/17 anonim ***** válasza:
Szia! Lányom van, 3470-el, és 55 cm-el született, 2.-án, ma voltunk tanácsadóba, 6600g (!!!!) és 65 cm. egy hónapja kap tápit, mostanra 90% tápszer, 10 % anyatej. még nem fororg, utál hason lenni, gagyog, sikongat, játszik., kezd fogni. Napirend nem igazán alakult ki, ert minden nap más nálunk, vN EGY 5 ÉVES LÁNYOM, AKI JÁR FOGLALKOZÁSOKRA, ÉS AKKOR Ő IS JÖN, MEG ILYENEK. ESTE 11-5-6 IG ALSZIK ÁLTALÁBAN
2010. jan. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akkor csak mi vagyunk ennyire súlyban lemaradva? :(
2010. jan. 8. 12:07
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Minden baba a saját tempójában fejlődik. Kérdezd meg a dokinál,, hogy neme túl kevés ez a hízás. De ha jókedvű, van kakis pelus és, mikor eszik jó étvággyal eszik nem hiszem, hogy baj lenne.
2010. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam okt. 13-án született 3450 grammal és 53 cm-rel, két hete mértem, akkor volt 6 kg és 60 cm.
2010. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!