Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok már ilyen kis...

Hallottatok már ilyen kis súlyról? 8 hósan még csak 7 kg (sem egészen).

Figyelt kérdés

Félévesen bőven duplázott, mert 6,5 kg volt. (3kg-mal született). De évesen triplázni nem fog attól tartok.

Sokszor úhy el bírok keseredni! Jól eszik amúgy, de sokszor van végtermék a pelusban. Emellett a babám állandóan mozog!


2010. jan. 7. 14:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem 3 gyerekből 1 éves korában egy se volt több 9 kilónál, semmi gond. 1 lány, 2 fiú...
2010. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A kislányom 10 hónapos múlt és 7,5 kg, a kisfiam 23 hónapos és épp hogy eléri a 10 kg-ot. Én is állandóan aggódtam. Sajnos nálunk a fiúval van valami gond, amit még nem sikerült pontosan diagnosztizálni (napi 4-5 híg széklet, esténként gyakran hányás). Neki lehet, hogy több lenne a súlya, ha ez a gond nem lenne, de ki tudja. Ja és a fiú 3250-es, a kiislány 3650 kg-al jött a világra, tehát nem születtek kis súllyal.
2010. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
persze, nyugi, a lányom 20 hósan volt 10kg
2010. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! Akárcsak az én kislányom. Ő is kereken 3 kilóval született, fél évesen 6,5 kg volt, de utána leállt ahogy elkezdett mozogni és jöttek a fogai. 8 hósan 6950 gr volt. Most 10 hósan 7600 gr, most indult be a hízása, hogy kibújtak a fogai meg elkezdett kenyeret enni. .-)
2010. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!