Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A te babád is álmatlanságban...

A te babád is álmatlanságban szenved?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kislányom és rengeteget van fent éjszaka már 2,5 hónapja. Olyan vagyok, mint a zombi. Nappal is csak 2x alszik és kb fél órát. Próbáltam a Virbucol homeós kúpot nem vált be. Tudsz valamit ajánlani, amitől fog is aludni a kicsi? Segits!!!
2010. jan. 7. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Az hogy nappal egyre kevesebbet alszik az nem problema,az en lanyom ot honapos es 3*fel orat alszik,ejjel pedig ketszer felebred szopizni,nemreg kibujt a ket also foga ,akkor gyakran ebredt ejjel,kenegettem neki dentinoxa.Talan meg kellene talalni az ebredes okat mielott akar homeos bogyot adnal neki,ha az nem is artalmas.Nincs tul meleg,nem jon a foga,nem szoritja az egyre dagado pelus,ha egyutt alusztok,nem horkol valamelyikotok?stbRemelem tudtam valamit segiteni...
2010. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Vlóban rá kéne jönni mi lehet az oka. Rá kell szánni néhány napot és próbálgatni. Hidegebb, melegebb...stb. Az én lányom még csak négy hónapos, de nappal így sem nagyon alszik. Cserébe az éjszakát átalussza. Mi úgy szoktuk, hogy, ha mégis felébredne és nincs hami idő, akkor marad a csend, nem kapcsolunk se lámpát se tévét. Általában amíg tudom bent hagyom a kiságyban, oda állok símogatom...ilyenek. Végszükség esetén be veszem a nagy ágyba a karomba, megvárom míg elpiiled és visszateszem. Fontos, hogy megtanulja, hogy éjszaka van, akkor is, ha ő nem álmos.

Remélem segít valami! Sok sikert és jó pihenést!

2010. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Lányom 4 hónapos kora óta szinte óránként fent van. 15 hónapos most. Már felváltva alszunk vele apával,mert már nem lehet birni. Amit ajánlok neked: nincs-e melege, nem e fázik, nem-e szomjas, éhes, nem e száraz a levegő. Ezeket figyelembe venni, aztán ágy átrakás.

Homeopátia: Chamomilla vulgaris 15 ch, Kálimum phosphoricum 9ch, (ezekből estére 5 golyó, persze egyszerre csak egy fajta), Sedatif Pc. mi ezeket próbáltuk, semmi sem vált be. :(

Viburcolt is próbáltunk, 2 héten keresztül, az is hatástalan volt.

Én feladtam már.

Kitartás Neked!!

2010. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznosak a válaszok, köszönöm Csajok! Az a helyzet, h már mi is végigpróbáltunk minden szóba jöhető okot. De nem tudom. Már régóta külön szobában csucsul, csendben sötétben. Inni adok neki hajnalban enni is. Persze jövöget a foga, nade nem lehet minden nap arra fogni már 2,5 hónapja, nem???
2010. jan. 7. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!