Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most ciki már a rugi, vagy mi...

Most ciki már a rugi, vagy mi ez az őrület?

Figyelt kérdés
Egyre több babát látok farmerban, szoknyában, ruhácskában. Ismerőseimnél is, pedig 1-4 hónaposokról van szó. Nem tudom, én is néha adok rá ilyet, de szegényen látom, hogy nem kényelmes így aludni, meg ha kézben van felcsúszik a nyakába is. De ismerek olyanokat, hogy minden nap "divatosan" öltözteti a picit. Én vagyok régimódi gondolkodású, vagy más is többször öltözteti inkább rugiba, mint csini ruhába?
2010. jan. 7. 13:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 hónapos, éjszaka még mindig rugiban altatom. 4 hónapos koráig napközben is többször adtam rá rugit, de mostanában a lakásban bodyban harisnyában és melegítő naciban van. Ha vendégségbe megyünk vagy pl.orvoshoz akkor én szeretem vagányan öltöztetni, van pár farmerja, kantáros nacija is, ing, mellény, egy csomó pasis pulcsija, kardigánja, stb. Egyáltalán nem kényelmetlenek, arra mindig odafigyelek hogy mit vásárolok neki.
2010. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!