Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most ciki már a rugi, vagy mi...

Most ciki már a rugi, vagy mi ez az őrület?

Figyelt kérdés
Egyre több babát látok farmerban, szoknyában, ruhácskában. Ismerőseimnél is, pedig 1-4 hónaposokról van szó. Nem tudom, én is néha adok rá ilyet, de szegényen látom, hogy nem kényelmes így aludni, meg ha kézben van felcsúszik a nyakába is. De ismerek olyanokat, hogy minden nap "divatosan" öltözteti a picit. Én vagyok régimódi gondolkodású, vagy más is többször öltözteti inkább rugiba, mint csini ruhába?
2010. jan. 7. 13:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapos a kislányom és talán 2-szer volt pulcsi+nadrág kombinációba, de nem szerette. Szerintem egy babát babának kell öltöztetni és a legfontosabb, hogy a kényelme meglegyen. Én is láttam 3 hónapos kisfiún karácsonykor inget, kordnacit,de nagyon meggyötörten nézett ki szegény. Én akkor fogok rugi helyett rucit adni, ha elkezd kúszni.
2010. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Én születése óta csak éjszakára adok rá rugdalózót, nálunk az pizsi. Míg pici volt, addig itthon body-ban és rövidnadrágban, harisnyában, melegítőalsóban volt időjárástól, hőmérséklettől függően. A mai ruhák már elég kényelmesek szerintem, bár farmert én is csak akkor adok rá, ha megyünk valahova. De én is nagyon szerettem vagányul, csinosan öltöztetni, ha kimentünk az utcára. Arra figyeltem, hogy ne legyen a derekánál szoros, ne legyen a hátán valami minta, ami esetleg nyomhatja. Szóval a kényelmére azért figyeltem.
2010. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
pici korában itthon volt rugi a fiamon, abban is aludt télen. ha mentünk vhova, akkor gatya, body, pulcsi. már 20 hónapos lesz, itthon body gatyával, utcán normális, felnőtt cuccok kicsiben:) de van alatta body mindig.
2010. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 3 hónapos, 68-as ruhákat hord és nagyon szeretjük a rugikat. Én amíg lehet azt adok rá, mert nagyon kényelmesek, nem pedig farmert.
2010. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki. Az én lányom kb. 4-5 hónapos koráig főként rugiban volt (kivéve nyáron, amikor legtöbbször csak body volt rajta:)) Az volt a legkényelmesebb, nem csúszkált és jól tudott benne mocorogni is. Add rá nyugodtan, ettől még nem vagy régimódi :). Hülyeség ilyen kicsiknél "divatozni".
2010. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
kb. fél éves koráig szinte csak rugit adtam rá a body-hoz.
2010. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez a trendi,de sajna nem azt nézik sokan (TISZTELET A KIVÉTELNEK) hogy mi kényelmes a babának,hanem minnél vagányabb legyen. Nekünk is gatya meg csini felső,ing,stb.de nem kényelmes neki,felcsúszik,lecsúszik,elfordul.Én rugit adok rá! Az nem tűrödik fel,nem csúszik le,és kényelmes a mancikámnak is.majd ha már nagyobb lesz akkor már könnyebb lesz,ezt a telet kihúzzuk rugikban,aztán jön a jó idő,nyári cuccok,utána meg már elég nagy lesz hogy kényelmesen ellegyenek ezekben a csini kis külön álló rucikban!

4 hós manó anyukája

2010. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én kb 1 hónapos korig adtam a lányomra rugit, aztán meguntam hogy egynek sem jó a lába hossza és onnantól éjjelre sem azt adtam rá hanem hálózsákban aludt. Nem szerettem a rugikat, ezek a mai kisnacik nem kényelmetlenek, jó bőre csinálják őket. Most már 9 hónapos a lányom de farmer még egyszer sem volt rajta, mert az szerintem sem babának való viselet, kemény meg ilyenek.

Ennek ellenére nem tartalak régi gondolkodásúnak mint ahogy írtad, de én sem vagyok egy divatmajom, csupán nekem más jött be mint neked, szerintem nincs ezzel semmi gond :))

Boldog babázást kívánok.

2010. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az én fiam még most is rugiban van egész nap, alatta body. Szerintem nem lehet túl kényelmes farmerben, meg hasonló cuccokban lenniük. Ráérek még divat szerint öltöztetni, majd ha már totyog. Most még fő a kényelem és a praktika. Pelenkázásnál sem kell az összes ruhát levenni, össze-vissza tekergetve a gyereket. Ráadásul az enyém öltözésnél mindig nyekereg, nem igazán bírja a sok ruhát. Amúgy a rugik között is vannak már tők jópofák, aranyosak.
2010. jan. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
4 hónaposak vagyunk, utolsó
2010. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!