Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben mehetünk sétálni...

Ilyen időben mehetünk sétálni 7 hetes babámmal mózesben?

Figyelt kérdés

Itt szállingózik a hó. Esővédőt rátenném a mózesre, így van értelme? Tegnap sem voltunk, mert tiszta hó volt minden, mostanra talán eltakarították a panelek tövében.

Mehetünk szerintetek?


2010. jan. 7. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is esett a hó tegnap én kivittem ugyanúgy a 4 hós babámat.Esővédőt tettem rá.Sokkal jobb idő van mint amikor mínuszok voltak.Én viszem mindennap.
2010. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért olvastam 7 hósnak...egy kicsit akkor is ki lehet vinni,jó idő van.
2010. jan. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van értelme az esővédőnek a mózesen,és viheted nyugodtan.De ne tul sokáig.Fél óra kb.
2010. jan. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisebb fiam februárban született, úgy 1 hónapos korától csakis kint aludt a babakocsiban. Rendesen felöltöztetve csak jót tesz nekik a friss levegő.
2010. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, vidd csak ki nyugodtan!Jó sétát!
2010. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is kiviszem úgy fél órára.
2010. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Voltunk lent, nem sokat, de elég volt.
2010. jan. 7. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!