Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok a bükkfürdői...

Tapasztalatok a bükkfürdői Piroska hotelről? 2 éves lesz a fiam, amikor mennénk.

Figyelt kérdés
most még rácsos ágyban alszik, és fontos lenne, hogy a gyerekmedence ne legyen nagyon hideg
2010. jan. 7. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
én 7 hónapos terhesen voltam ott. külön gyerekmedence nincsen 1 külső és egy belső medence van (ami nem olyan nagy). érdemes nem valami nagy ünnep előtt menni mert akkor nem hiszem, hogy tudna pancsolni. mi pont húsvét után voltunk. nem hideg a víz a bentiben, voltak gyerekek is a vízben élvezték. hát a mi szobánk kicsi volt de gondolom e-mailben tudsz érdeklődni egyébb szobák miatt. egyébként szép, kellemes környezetű hotel
2010. jan. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy azt már előttem is írták, gyermekmedence nincs, viszont mikor mi voltunk (még baba nélkül), többen is babákkal pancsoltak a vízben, ami jó hőmérsékletű volt.

Nekünk a szobánk is megfelelő volt, az egész ellátással teljesen meg voltunk elégedve.

Mivel gyerkőcünk akkor még nem volt 2008 augusztusa), különösebben nem figyeltem, hogy milyen lehetőségek vannak, csak a kinti mászókákra emlékszem.


7 hónapos ikrek anyukája

2010. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Most jöttünk haza. Szánalmas-gagyi hely, senki ne menjen oda! A weboldalon csupa-csupa szupi véleményeket olvashattok, de csak azért mert ellenőrzik és a rosszakat nem rakják ki... Összességében: a szoba /lakosztályban voltunk 1 gyerekkel/ jó volt, a kaja nagyon rossz 5 nap alatt kétszer volt fokhagymakrémleves, mindennap húsleves. A konyha nagyon rossz, felhasznált reggeli maradékok stb. A reggelinél mindig elfogyott valami, amire várni kellett. A vacsoránál kuponos rendszer, egy fajta menü van, azt kérheted / pl.kukoricakrémleves, hotdog / ami pocsék, ha nem tetszik választhatsz étlapról ami mega-giga gagyi!!!! A szállodában fapofák dolgoznak, rengeteg német nyugdíjas, a nagymedence agyonra vegyszerezve ellenben a szélén a csempe koszos zsíros...fúúúj. A gyerekpancsoló jó volt. Nem megyünk többet, jobban jártunk volna a 4 csillagos Hotel Caramellel ugyanott...
2011. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja! És annyira jól fel van tálalva a weblapjukon minden! Hát igen a reklám...inkább picivel többet fizetek és 4 csillagosba megyek bárhol az országban. Rossz választás volt...persze ez csak az én véleményem és igényem..
2011. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!