Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan iktassam ki a hajnal 3...

Hogyan iktassam ki a hajnal 3 órási cicizést?

Figyelt kérdés

Kisfiam este fél 10-töl alszik 3-ig. ciciztetek majd alszik reggel 6-ig tovább, de akkor még nem adok cicit cumival, ill. hasraforditással nagynehezen kihuzzuk 7-7:30-ig és akkor adok megint cicit. utána marad velünk az ágyban, és ott alszunk tovább kb 9-ig de ez változó.

szóval nem olyan gázak az estéim, de jo lenne ha az a három órási cicizés elmaradna. eddig ez csak egyszer fordult elö. ötletek hogy rászokjon???

elöre is köszönöm nektek.


2010. jan. 6. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mennyi idős? Én kb 7hós korában kezdtem leszoktatni a babámat, úgy hogy este 8kor tápszer, jó laktató, ha felkelt víz, vagy cumi. Elég hamar megszokta, és nem kelt fel csak 5-6 körül. Mondjuk nekünk muszáj volt a tápszer, mert nem lakott jól az anyatejjel.

Nekem valószínű nehezebb volt lemondani a fürdés utáni szoptatásról, azt imádtam a legjobban:)

Nálunk ezek válatk be.

Üdv

2010. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaj azt tényleg elfelejtettem leirni, hogy 10 hetes. köszi a válaszod.
2010. jan. 6. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én véleményem, hogy egy 10 hetes babát még ne akarj leszoktatni az éjszakai evésről! Az én fiam eleinte 1 és 2 között kelt. 3 hónaposan magától elhagyta.

Mikor aztán kezdődött a fogzása ismét kelt éjjel és kért enni. Eleinte 2x, majd 3x. Visszasírtam azt az időt mikor csak 1x kelt.

Persze a te döntésed, de én ezt tudom tanácsolni.

2010. jan. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, ne cumival tömködd már a 10 hetes babádat, hanem etesd meg. Ő még nagyon pici, és éhes... Ha ébred 3-kor ciciztesd meg, és 6-kor is, hiszen megint eltelt 3 óra!!! Még ne akard már leszoktatni szegényt!! Miért esik nehezedre megetetni éjszaka?!
2010. jan. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kedves előttem szóló, hadd döntse már el mindenki, hogy meddig szeretne szoptatni éjjel! miért kell kérdőre vonni, azért mert neked más a véleményed? a kérdésre persze nem válaszoltál...


szerintem kérdezd meg a gyerekorvost, hogy így 10 hetesen szüksége van-e még az éjjeli evésre (valószínűnek tartom, hogy igen, de lehet már nem, ha elég nagy baba, ez mindenkinél egyedi), ha nincs, és úgy döntesz, hogy leszoktatod az éjszakai felébredésekről, akkor tudom ajánlani, mint a Suttogót, mint az Aludj jól gyermekem című könyvet, már nagyon sokaknak segített!

2010. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11 hósak leszünk 14-én, de még mindég cicizik éjjel 2-3x. Engem nem zavar, sokszor nem éhes, csak szomjas. A vizet is elfogadja, de utána keresi a cicit, sírni meg nem hagyom.
2010. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat...

azért érdeklödtem, mert nagyon sokaknál olvastam itt, hogy még az enyémnél is kissebb babáik átalusszák az éjszakákat. söt nem is fél 10-töl, hanem este 7-8-tol.

a suttogo is azt irja hogy ilyen idösen már át kell tudják aludni az éjszakát... több mint 10 órás alvásrol beszél.

na mindegy, amugy nem esik nehezemre bármit is megtennem a gyerekemért, söt még sirni sem hagytam soha semmiért!!!

és tényleg nem nehezek az éjszakáim, szerencsémre mindig rögtön visszaalszik.

mégegyszer köszönöm nektek a válaszaitokat.

2010. jan. 7. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!