Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Étvágyjavításra tudtok javasol...

Étvágyjavításra tudtok javasolni valamit?

Figyelt kérdés

18 hós fiam keveset eszik,dokinő irt fel neki vaspótlást.mit tehetnék még?

3 hónap alatt kb 1 kilót hiztt.igaz egész nap megy .12 kiló


2010. jan. 6. 22:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bocs, első voltam.:)
2010. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi is kipróbáltunk mindenfélét, az én fiam 3 hónap alatt 400g-ot hízott. Csak a fogára valót eszi meg, abból is keveset, nekem azt mondta a doktornénink, hogy ne erőltessem, egyszerűen ennyire van szüksége. Örökmozgó, vidám, egy mp-re sem áll meg, amíg nem beteges nincs gond. Egyébként 13 hónapos 81 cm, és 9,5 kg.
2010. jan. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az étkezéseken próbálj változtatni.Írod,h nem ül le enni,szaladgálsz utána a kajával-ez így nagyon nem jó,persze,h alig eszik valamit,Próbálj meg vele együtt leülni enni,reggelizzetek,ebédeljetek,stb együtt,nyugodtan,ülve.Szokja meg,h asztalnál ülve,nyugodtan kell enni.Az elején biztosan tiltakozik majd,de előbb-utóbb megszokja.Ha csak "röptében" eszik,nem is fog többet enni.
2010. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!