Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen volt az első szülinapi...

Milyen volt az első szülinapi tortája a babádnak?

Figyelt kérdés
Ha tudsz küldj képet is. Köszi
2010. jan. 6. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Saját gyártmányú gesztenyekrémes torta. Nem túl szépre sikeredett, inkább képet nem mutatnék :)

Piskótaszerű tészta kettévágva, benne jó vastagon meggyel összeturmixolt gesztenyepüré (+kis margarin, kis cukor), a tetején leöntve csokival az egész. Fincsi volt.

2010. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Forma1-es tortája volt, mivel nagyon szereti nézni a versenyt. Piros, az elején 1-es, a rendszámán a fiam neve, és egy pilóta a tetején. Nagyon jól nézett ki. Holnap tudok képet küldeni.

A

2010. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
több ízű parfé torta (a Daubnertől - nyami) A lányom csak a csokis részt ette, de azt imádta.
2010. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy csokitorta katicabogár formájú és egy micimackós túrótorta!Cukrászdából lettek rendelve.
2010. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen volt kisfiam elsző tortája:)

Ja, gesztenyés, nagyon fincsi volt.

2010. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Joghurt torta tupperware


3 doboz joghurt vagy kefír, 2 doboz tejszín vagy 1 zacskó féltartós tejszín, 1 csomag zselatin, 12-13 evőkanál cukor tetszőleges mennyiségű gyümölcs.


a joghurtot, zselatint és a cukrot összekeverjük és felmelegítjük. Forralni nem szabad! Kihűlés után belekeverjük a tejszínt és a gyümölcsöt. Kivizezett formába töltjük és hagyjuk megdermedni. Ha kihűlt, a formából kivéve lehet díszíteni tejszínhabbal és gyümölccsel de én torta díszítő cukorkával szortam meg.

2010. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy cukrász imerősünk csinált túró barack tortát.Pillangó marcipánnal.
2010. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
banántortát csináltam neki.és micimackós ostya volt rajta.minden olyan volt amiből már ehet.Így nekünk felnötteknek annyira nem volt jó,mert nem tettem sok cukrot bele,és tojássárgája,banán és barack volt benne.a széle tejszínhabbal volt bevonva,de abból nem evett.
2010. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!