Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akiknek a babájuk...

Anyukák! Akiknek a babájuk popsijára gyógyszertári krémet használ?

Figyelt kérdés

mi a neve a kenőcsnek? azaz mi van a tégelyre írva

kaptam egy dobozzal, de nem tudom hogy valóban popsi kenöcse, azt mondták az...

köszi előre is

a dobozra ez van írva:


vaselinum cholesterinatum boratum


2010. jan. 6. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
A mienkén ez van: Unguantum Neonatorum
2010. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Unguentum Infantum a gyógyszertári popsikrém neve.A Tied ha jól tudom gombás pelenka kiütésre való.A sima megelőzésre az előbbi kell.
2010. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is az U. Infantumot írta fel az orvos "hivatalos" popsikenőcsként, viszont hihetetlenül büdös (halszagú), ezért nem ezt használjuk.
2010. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodtan használhatod popsikenőcsként, van benne fertőtlenítő és bőrtápláló. Nem a hagyományos popsikenőcs, de használd, mert jó lesz!

2010. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt nekünk gomba ellen írta fel az orvos, mert gyanús volt a kislányom popsija. Szerencsére nem gomba volt, de én nem használnám popsikenőcsként.
2010. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi

és ezek a kenöcsök meddig jók a lejárat után? februárban fog lejárni használhatom utána is valameddig?

2010. jan. 6. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Lejárat után addig használhatod, míg nem lesz más színű, állagú vagy szagú. Ez akár pár hnap is lehet, főleg, ha hűtóben tartod. Azért is írhatták gomba ellen, mert bórsav van benne, de ez más popsikenőcsben is van, mert fertőtleníti a babapopsit és megvédi, hogy kialakuljon a gomba. SZóval és használnám, szerintem többet ér, mint a drága gyári kenőcsök.
2010. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a mienk neve: Boraxos babakenőcs

és most láttam, h a szavatosága 2010:01:02


semmi baja, nem tartom hűtőben, és még fél doboznyi van, ami kb. 2 hétig elég

eddig sose néztem a szavatosságát

és nem is volt vele sohasem gond, piros se volt a babám popsija, még hasmenéskor sem

2010. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!