Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha 1 éves kisfiam popsijár...

Baj ha 1 éves kisfiam popsijára eddig csak soudocream-et használtam persze vékonyan. Felváltva kellett volna a gyógyszertári kenőccsel?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem baj
2009. jún. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, esetleg anyagilag húzósabb, de ha helyesen használtad tényleg (vékonyan), akkor még azt se mondhatom...
2009. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eddig a 2. dobozzal használom az 1 év alatt és ebből is van még majdnem fél doboz(közepes méretű).Inkább azért aggódok,mert azt mondták,hogy nem szabadott volna csak ezt használni,mert elég erős a krém.
2009. jún. 10. 11:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj.

Én külföldön élek, itt nincs is gyógyszertári popsikrém, illetve fürdető, mint ott. Itt első perctől kezdve sudocremet, vagy egyéb drogériás popsikrémet tudunk használni (vagy semmit) még sincs baj a babák popsijával emiatt.

Az én fiam hét hónapos lesz, csak sudocremet használunk, tökéletes a feneke. Én csak kaki után és az esti hosszú pelusozásmentes alvás előtt kenem, tehát naponta 2-3 alkalommal és lehelet vékonyan, ahogy kell. Ezidáig másfél doboz fogyott el úgy, hogy az első dobozt elhagytam és még volt az alján kb egy hónapra való. Ekkora fogyasztással még drágának sem mondanám.

2009. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is csak azt használom és nem is lehellet vékonyan. Gyönyörű szép a popsija, nem is használnék mást neki.
2009. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam.Köszi.
2009. jún. 10. 14:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk védőnő javasolta, hogy ezt használjuk. Gyönyörű a popsija a lányomnak. Nem is hallottam. hogy nem javasolják a folyamatos használatot.
2009. jún. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem pont a védőnő mondta,hogy felváltva kellett volna inkább használni.
2009. jún. 10. 15:10
 9/10 anonim ***** válasza:
mi is azt használtuk csak, de most mégis piros lett a popsija. 3 hós
2009. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kösz -
2017. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!