Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DU 3 körül belázasodott a...

DU 3 körül belázasodott a babám,38 volt,3 hós. MItől? Ment még a hasa is amikor mértem a lázát.

Figyelt kérdés

Amúgy nem taknyos, nem köhög, semmi. Mi lehet vele? Dokihoz csak holnap du tudunk menni. Ha alszik akkor felsír, adok cumit, vagy megnyugtatom, és alszik tovább. 6600 g a gyerek, és kapott eddig egy germicid c-t. Mst nem érzem azóta lázasnak. de alszik ha kel akkor mérem majd a hőjét. Mi lehet vele? Most a barinőm mondta, h nem a foga jöhet vagy amiatt nyűgi-e, de nem korai még 3 hónaposan???? Tegnap du anyummal volt 1,5 órát, én ügyet intéztem, és sokat sírt akkor is, nagyon nyugtalan volt. Ma az apjával volt 1 órát még én bevásároltam, és akkor is szinte ok nélkül volt igen nyügi, sírós...

Ilyenkor mi van???


Ja, levonva az 5 tizedet 38 a hője.


2010. jan. 6. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Én a fogára tippelnék. Az én fiamnak mikor jön a foga megy a hasa és lázas, meg fel-fel sír, gondolom, mikor benyilal neki. Hogy korai-e? Mindenkinél változó. Keresztlányom pl. 4 hónapos és jön a foga, ráadásul a hátsó. Senki nem egyforma.

2010. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az enyém ugyan 9 hónapos, de ugyanez volt. másnapra megérkezett egy szép megfázás. :( viszont a láza elillant.
2010. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, ne parázz, vidd dokihoz és minden kiderül, addig is a lázát figyeld, az ne legyen tartós.
2010. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!kb. 2 hete nálunk ugyanez volt,hasmenés,39,3 láz-doki azt mondta virus.egy napig volt,két nap szünet,egy nap megint hőemelkedés.Nem volt semmi más baja,se nátha,se köhögés,semmi.HA alszik is nézd a homlokát,és ha ugy érzed,mérd a lázát.Figyelni kell,ne menjen feljebb!Jobbulást.Kitartás!
2010. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!