Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam újabban egyfolytában...

Kisfiam újabban egyfolytában hisztizik, eddig olyan jól elvolt magában, de most valahogy nem jó neki fekve, de a babafotelban is hamar elunja magát. Mitől lett hisztis? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Az se elég, ha szórakoztatom, folyton kézben akar lenni, pedig egyáltalán nem volt ehhez szoktatva. Ha néha hagyom sírni, vajon rájön, hogy nem ér el semmit a patáliával? Vagy kegyetlenség? Párszor már megpróbáltam, legtöbbször nem bírom hallgatni, próbálom simizni, beszélni hozzá, megnyugtatni úgy hogy nem veszem fel. Ez ritkán válik be, de volt már, hogy lecsendesedett magától is.
2008. aug. 2. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán melege van a babádnak. Az enyém is nehezen bírja ezt az időjárást. Szerintem nem kegyetlenség sírni hagyni, hisz nem lehetünk velük egész nap, én így gondolom. Próbáld kint babakocsiban elaltatni, a levegő biztos elnyomja.
2008. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, a babakocsiban ringatás mindig bejön, de ilyen rohadt melegben nem szivesen megyünk ki. Meg hát örülnék, ha már tudna magától is aludni napközben is, nemcsak éjszaka.
2008. aug. 2. 11:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedd óta nálunk is ez van sajnos.5 hetes.Én azt hittem mi szoktattuk hozzá 1-2 alkalommal,de a jelek szerint nem.Én sem bírom elhallgatni a sírást,csak nagyon rövid ideig.Viszont ma séta elött jöttrá.Nagyon sírt a kocsiban is eleinte,de nem vettük ki.1-2 percután elnyugodott és aludt.Közben szívem szerint kivettem volna és megnyugtattam volna,de kibírtam,főleg mivel sütött a nap,a kocsiban meg árnyékolva volt.Amúgy pár percig elvan,majd valamin változtatni kell nála és újabb pár perc nyugi.Lehet az idő is közrejátszik náluk.Ugyanezekkel próbálkoztam(ok) én is,de szintén ne sok sikerrel sajnos.Így a napokban sokat van kézben,de van,hogy azt is megunja és le kell tenni pár percre.Remélem nem marad ilyen,mert így nem marad idő semmire,ráadásul nehéz kitalálni éppen mit akar,mitől nyugszik el és nézelődik ismét.Segíteni sajnos nem tudok,de együttérzek veled!:)Nem vagy egyedül!
2008. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!