Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 honapo babanak szabad...

2 honapo babanak szabad gyumolcspuret adni? Vagy is szabad mar kostoltatni vele?

Figyelt kérdés
Van egy konyvem aminek a cime:Kismamak es kisbabak egesegkonyve,Prof Frydman-Dr Cohen-Solal.Aban azt olvasam hogy 2 honapos kortol kezdhetunk adni a picinek gyumolcspuret almat es kortet.Ez nem tul korai
2010. jan. 6. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon korai.Volt egy időszak,amikor azt tartottáűk minél elöbb elkezdeni a hozzátáplálást.Ma ott tartunk,hogy tápszeres 4hósan,anyatejest 6 hósan.Ráérsz.Megterheli a pocakját
2010. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem szabad és ne is adj neki, akár tápszeres akár anyatejes.
2010. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 3hónaposan,de legjobb a 4hónap.
2010. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a könyv már biztosan nem mai kiadás. Nekem is meg van ez a könyv, de én azt hiszem vagy 10-5 éve vettem. Egy ekkora babának még nem érett az emésztőrendszere arra, hogy bármi mást fel tudjon dolgozni az anyatejen (esetleg tápszeren) kívül. Ja! A könyvre visszatérve: van benne egy-ké elég meredek dolog szerintem, inkább ne ezt vedd alapul a babád gondozásában :))
2010. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adj neki, körtét egyébként sem lehet az elején adni még.
2010. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.Kedves toletek a segitseg
2010. jan. 6. 14:53
 7/10 anonim ***** válasza:
6 hónapos koráig a legjobb ha csak anyatejet,vagy tápszert kap.
2010. jan. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pont körtét???? Gratulálok a prof dr. akárkiknek...

A körte nagyon puffaszt ennyi idős picinek meg kimondottan "ajánlott".

Amúgy 6 hós koráig ahogy előttem is írták tej v. tápszer CSAK!

2010. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha van tej, minél később kell hozzátáplálni. Ezt sehol nem írják le, de alapvetően az a cél, hogy az elválasztás legkorábbi ajánlott időpontjára, a baba egy-másfél éves korára már meg tudjon élni szilárd táplálékon, tehát addigra kell megkóstoltatni vele mindenfélét.
2010. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van egy baratnom aki orvos, a ferje is az. Ket gyerekuk van, mar tinikorban. Mikor a nagyobb 6 hetes volt, a Fulop Szigetekre mentek, ott eltek 2 evet. O azt meselte, hogy ahany kultura, annyifelekeppen velekednek errol. O ket honaposan kezdte almaval. Gyonyoru, egeszseges gyerekei vannak.
2010. jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!