Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van koztetek olyan anyuka...

Van koztetek olyan anyuka akinek muteni kellett a foginyet terhesseg utan?

Figyelt kérdés
Terhessegenm vege fele be volt gyulladva ,mejd szules utan rovid idore keletkezett egy vadhus fele amt el kell tuntetni onnan.Mondta a fogorvos hogy minek nevezik de elfelejtettem,minden esetre a terhessegi hormonvaltozas hatasara keletkezik.Sajnos varnom kell mert szoptatok.
2010. jan. 6. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Műteni nem kellett, de a terhességem alatt az én alsó fogínyem középen hosszában elrepedt, és azóta sem gyógyult meg tökéletesen. A fogorvosom szerint soha nem is fog. :(
2010. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem terhesen kellet műteni az utolso napokaban csinálták.De nekem minden gond nékül felvágták azt mondták nem lesz tőlle semmi baj a babának és igazuk volt.Mára csodálatos 7hós baba.
2010. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mas terhesseg alatt es mas amikor szoptatsz.
2010. jan. 6. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:
akor bocsi..
2010. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!