Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan koztetek akinek a...

Van olyan koztetek akinek a terhesseg alatt nott a melle es utana az alakjat visszanyerte de maradt a nagyob mell?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 07:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokat nőtt a mellem terhesség alatt, 26 kilót szedtem fel, igaz elég vékony voltam. Már csak 9 kiló maradt, most 2.5 hónapos a babám, szoptatom, de a mellem nem lett kissebb.
2010. jan. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
A melleimre olyan hatással volt a terhesség, és a szoptatás, mintha beültettek volna egy implantátumot. :) Szerencsére így is maradt, pedig már több, mint egy évtized telt el. Az alakom egy hónappal a szülés után újra a régi volt. Nem fogyóztam, magától állt vissza. Igaz, nem híztam sokat.
2010. jan. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos a mell az csak addig nagyobb, legalábbis általában (biztos vannak szerencsések is :-)), amíg babát vársz vagy szoptatsz, mert a mirigyek megduzzadnak. Aztán sajna mikor már nincs benne tejcsi, akkor összeesnek kissé.Én két babát szoptattam, mindengyik után sajnos olyan laposka lett a mellem, de a harmadik terhességnél újra visszaduzzadt. Persze nyilván ez is el fog múlni, ha már nem szopik a baba. De állítólag (ezt még nem tapasztaltam), a lelapulás után még helyrejön valamennyire, bár állítólag ez alkati kérdés is.
2010. jan. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok.Most látom, hogy előttem a szerencsésebb anyukák írtak! Remélem te is ilyen szerencsés leszel!!!
2010. jan. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, hat remelem szerencses leszek:)
2010. jan. 2. 08:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Remélem, én nem tartozom ebbe a kategóriába. Terhesség előtt D kosaram volt, most a 25. hétben kezdem kinőni az E kosarat, és egyszerűen seholse találok magamra nagyobb melltartót. :-(( Erősen bízom benne, hogy a szoptatás után nem marad ilyen nagy, hanem visszaesik olyanra, amilyen volt. Bár még az is nagy volt nekem világéletemben...
2010. jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

En vekony testalkatu vagyok, az elso babamat varva 25 kg-ot hiztam, a mellem formas 75B-rol 85D-re nott. Hatalmasnak tunt rajtam. A tejem nem indult be, szules utan rohantak le rolam a kilok, mire a fiam negy honapos lett 27-tel voltam kevesebb, mint amikor szulni mentem. A mellem mar szules utan ket honappal a regi meretu volt, aminek meg orultem is volna, mert a vekonysagom miatt hozzam a 75B illett, viszont elveszitette a formaja, a rugalmassagat, egyszoval ronda. Inkabb ne nott volna...


Most varom a masodik babamat, a 33. hetben vagyok, nem hiztam sokat (9 kg), a mellem is csak duzzadt, de a merete a regi.

2010. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Gratulálok annak, aki lepontozott azért, mert nem híztam el, és nem lóg a mellem. Gondolom, ez volt az oka, mert semmi sértő nem volt a hozzászólásomban.
2010. jan. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
En senkit nem pontoztam le mert mindenki a sajat tapasztalatat irta le.
2010. jan. 3. 09:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo: ne foglalkozz vele, lehet, hogy a tobbi valasz is le van valaki altal pontozva, csak meg nem ertekeltek elegen azokat ahhoz, hogy kikeruljon a szazalek. Amugy meg tok mindegy, hogy mit irsz, ha epp nem szimpatikus valakinek, akkor lepontoznak.

A tegnapi 13:10-es valaszolo vagyok es sokszor elofordult mar, hogy lepontoztak, amikor azt irtam, hogy az elso babammal sokat hiztam, de hamar visszanyertem az alakomat, meg akkor is gyakran lepontoznak, ha azt irom, hogy most meg mindig csinosnak erzem magam es nem szeretnek annyit hizni, mint akkor. Szoval tenyleg nem kell ezzel foglalkozni, mert ugy sem lehet mindenkinek minden tetszo. Gondolom, ha azt irnam, hogy sokat hiztam es rajtam is maradt, akkor is lenne valaki, aki "leertekel". :-)

2010. jan. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!