Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért "visít" kisfiam? Fájdalo...

Miért "visít" kisfiam? Fájdalom lehet?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kisfiam. Már 1.5 órája magas hangon kiabál, vagy visít, nem tudom hogyan lehet leírni. Meg tudom néha nevettetni, de sehogy nem hagyja abba (fekszik, hason, háton, kézben, székben, stb). Ha ráhagyom, pár perc múlva keserves sírásban tör ki. Sosem csinált még ilyet :(.

Először azt hittem ez vmi új hang számára és tetszik neki. Tegnap kezdte, de tegnap még csak egy kicsit, ma is 1-2szer elővette. De most 7kor felébredt, azóta visít...


2010. jan. 5. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem 2 hónaposan sírt a hasa miatt 3 nap alatt kicseréltük a tápszert és nem sírt utána.

És még a fogzásnál szokott furcsán viselkedni amikor még nem látom a fogat csak már neki jelez.

2010. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Ha a megérzésed sugalja hogy fájdalom akkor az.Kaki rendben volt? Kukija nem piros? Nézd meg a körmeit, lehet letört egyik,vagy beszakadt.Kis talpát nézted? Aprólékosan vedd végig hol fájhat neki,és ha nem találnál semmit valószínűleg tetszik a kicsidnek a hatása ,ennek az újonnan felfedezett hangnak.Ne vidd túlzásba az aggódást,tiszta fejjel könnyen rájöhetsz a titok nyitjára!
2010. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen otthon a hőmérséklet? Lehet, hogy melege van, vagy fázik. Én többször estem abba a hibába, hogy a fázás lehetőségét kihagytam, helyette csak idegeskedtem, hogy semmi nem jó neki. Pedig szegénykém csak ruhát kért. :-) Általában a legegyszerűbb dolgok nem jutnak ilyenkor eszünkbe.
2010. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Mennyit vagy vele?

Minél többet annál jobb!!

2010. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Senki nem írta,de simán lehet a foga is...
2010. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az ötleteket. Igyekeztem mindent kizárni és hazudnék, ha azt mondanám, hogy sikerült rájönnöm. Egy viszont biztos: lehet véletlen, de amikor Apa hazaért, akkor szinte teljesen abba maradt. 1-2 másodpercre neki is megmutatta, de ennyi. A fogára én is gondoltam már. Mert mindent rág, néha nagyon erőszakosan. Viszont még semmit nem látok az ínyén. A dokink szerint meg még túl korai...
2010. jan. 6. 09:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a hasa fáj, akkor általában görcs is van. Hirtelen húzkodja fel a lábacskáit, vagy épp kinyújtózik, kimerevedik.
2010. jan. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!