Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak mikor sikít 20...

Mit csináljak mikor sikít 20 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
20 hónapos kisfiam most kezdte el hogy ha nem tettszik neki valami akkor sikít,de iszonyatosan hangosan,hogy lehet ezt kezelni??Mit mondjak vagy tegyek hogy ne csinálja?
2011. nov. 26. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Sikíts te is. Két reakció lehetséges: vagy meglepődik, vagy elneveti magát. De tehetsz úgy is, mintha meg sem hallanád, vagyis semmit nem reagálsz rá. Figyeld meg, hogyan reagál. Tiltani semmiképpen se tiltsd, mert juszt is fogja csinálni.
2011. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én rá szoktam hagyni a sikitozást. Ha meg olyanért sikít vagy bömből amit muszály megcsinálni pl. ki kel menni és nem akarja felvenni a kabátot akkor azt szoktam mondani jó akkor itt maradsz én meg megyek szia. Megyek az ajtóhoz és már rohan utánam, hogy jön Ö is és veszi a kabátját. Nálunk ez bevált eddig:)
2011. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
* muszáj
2011. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Megpróbálom hogy én is sikítok.

Csak pár másodpercig csinálja egyébként és utána abbahagyja hogy megnézze a reakciót amit kivált belőlem,én meg általában levagyok döbbenve mert nagyon új a dolog.

2011. nov. 26. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Kisfiam 1 éves kezdett el sikítozni, csak úgy, "poénból"de nekem az agyamig hatolt állandóan...mindig rászóltam, hogy nem szabad sikítani, mikor mellette voltam finoman be is fogtam a száját mikor sikított, mondtam hogy ezt nem lehet.Most 13 hónapos, mostanra már csak néha néha "sikkant" egyet, ami nem zavaró egyáltalán.
2011. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is 20 hónapos kisfiú, nálunk is megy ez a sikítozás. Én nem veszem észre mintha nem is hallanám és napról napra kevesebbet csinálja. (Ma már csak egyszer) Szerintem ne vedd észre Te sem. Remélhetőleg Nálatok is beválik!
2011. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az én kislányom is szeretett sikítani, nem akart leszokni.Mire rájöttünk hogy amikor lecsapjuk a legyet ő is le szeretné,és amikor sikított mindíg mondtam neki hogy Pssz mert elrepül a légy és megértette most is van hogy nekiállna olyankor csak kutatok neki hogy Pssz be szabad és megérti.
2011. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az első válaszoló tanácsa nem jönne be. Én meg szoktam kérdezni, hogy mi van, mit akar, mutassa meg, ha fáradt, csak akkor vannak "kezelhetetlen" dolgai, azzal meg nem lehet mit csinálni.
2011. nov. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mintha az én 18 hónapos fiamat hallanám:) A boltba is visít,ha azt akarja,hogy vele foglalkozzanak.Nem jön rá olyan sokszor,de azért elég hangosan tudja csinálni. Én is próbáltam leszokatni,egyenlőre semmi eredmény.E.
2011. nov. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!