Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnőnél nekem kell jelentk...

A védőnőnél nekem kell jelentkeznem, vagy neki kéne szólnia, hogy menjek havonta a babámmal?

Figyelt kérdés
Most lettünk 4 hónaposak és az előző ellenőrzésnél hívott, de holnap mehetnénk, de nem jelentkezett. Várjak még, vagy hívjam fel? Nem vagyunk túl jóban.
2010. jan. 5. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Én minden hónapban megyek vele. 1 éves korukig kell havonta.
2010. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kis könyvbe mindig beleírta a legközelebbi dátumot és időt ,akkor kellett mennünl.Szerintem hívd fel,ha nincs időpontod :)
2010. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16.57 vagyok. Mi is a lányom 1 éves koráig minden hónapban mentünk.
2010. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 éves a lányom és eddig 2 szer voltam.
2010. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hozzánk kijön magától, nem kellett kérni. Mindig megbeszéljük a következő időpontot, amikor itt van.
2010. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 éves korig minden hónapban kijött hozzánk a védőnő. A státuszvizsgálatra mi mentünk be, aztán két havonta jön újra. De ha valami gondom van, felhívom, és ha erre jár(elég sok a kisbaba a környékünkön), akkor bejön hozzánk.
2010. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!