Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 20hónapos lesz 13-án....

Kisfiam 20hónapos lesz 13-án. Tegnap voltunk a védőnőnél mérésen! Jók ezek az arányok?

Figyelt kérdés
súlya 11740g a Hossza 89cm.
2011. jan. 6. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze,hogy jók. A súly átlag, a magassága meg megegyezik 26 hósoméval.
2011. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen szuper kispasid van :) Nekem a magasságához vékonyabbnak tűnik, de nem tudom ti is eleve milyen alkatúak vagytok. Nekem 84 cm és 12 és fél kg a kislányom, egyáltalán nem dagi de a bordái sem látszanak.
2011. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát se én se a párom nem vagyunk modell alkatúak.Nem soványka a drágám kis pocikája ott van.Imád enni!Már mindent eszik!Csak azért érdeklődtem,mert a védőnő nem mondott semmit!Köszi a választ!
2011. jan. 6. 14:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jók a méretei a kisfiadnak,picit még magasabb is mint az átlag. Kisfiam 18 hónaposan volt 12 kg és 87 cm, rá is azt mondta a védőnő,hogy picit magasabb az átlagnál.
2011. jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!