Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok ha babátok...

Mit csináltok ha babátok valami olyannal akar játszani ami nem épp tiszta?

Figyelt kérdés
A fiam ma felfedezett magának egy névjegykártyát. :) Ráirkálva, összefogdosva, nem szívesen adom a kezébe, pláne, hogy azonnal a szájába tömködné :D El is vettem tőle, üvöltött nagyon. De sokszor van, karácsonykor pl. a csomagoló papír volt a kedvenc. Ilyen helyzetben mit lehet tenni? Sokszor tapasztalom, hogy a saját, jobbnál jobb,drágábbnál drágább játékok nem kötik le annyira mint pl. egy darab papír.
2010. jan. 5. 13:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...azért vannak dolgok ami szerintem simán elkerülhetőek....pl., szemetes..miért van a gyerek keze ügyében vagy pl. a kulcs csomó...? a wc-t miért nem lehet bezárni, millió baci forrása.... tisztában vagyok vele, mint írtam, hogy ilyen a világ és nem szabad sterilen tartani, nem si azt akarom, de nem hiszem hogy az egészséges fejlődéshez egy néhány hónapos vagy egy-két éves gyereknek kukáznia kell meg hasonlók...
2010. jan. 5. 16:42
 12/13 anonim ***** válasza:
14.54-es vagyok,ha ennyire okos és ügyes vagy akkor miért kérdezel?úgyis tudod mit kell csinálni nem?2 gyerekem van,és igen, a pici aki 1 éves néha bizony beletúr a kukába.a nagy is megtette és semmi baja,ennek már 15 éve.és ÉL!!jol van.adod te még lejjebb is,ami nem baj,csak akkor miért kritizálsz mást.ugy sem tudod steril körülmények közt tartani,ha belehalsz a fegyelmezésbe se.
2010. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"van a gyerek keze ügyében vagy pl. a kulcs csomó"


mert ne figyelsz oda és egy mp alatt elveszi...


Különben eg kis kosztól senkinek semmi baja nem lesz, az baj, hogy manapság az emberek sehova nem mennek ki a természetbe, túl sterilen élnek és csodálkoznak, hogy mindere allergiások

2010. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!