Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 honapos kislányom miért...

17 honapos kislányom miért utál hajat mosni?

Figyelt kérdés
Ha fürdés közben hátradöntöm, hogy leöblítsem: ordít, látom, hogy fél. Ha ülve öntenék a fejére vizet, akkor az a baj. Ja, soha nem volt rossz élménye fürdésnél, egyszer csak így alakult. Ötletek, hogy hogyan csináljam?
2010. jan. 5. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Segiteni nem tudok sajnos,az én fiam ugyanezt csinálja.Ha ülve öblitek,és az arcára megy a viz,olyan,mintha fuldokolna,hátradönteni-lefektetni nem tudom,mert akkor is üvölt.Legalább hosszú haja van a kislányodnak?Nekem ennyivel könnyebb,nyáron megint egy centis lesz a haja....
2010. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, hosszú a haja, ezek szerint marad a kínlodás??,
2010. jan. 5. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Adj a kezébe egy műanyag poharat, hogy öntse ő a saját fejére a vizet. Nálunk bevált, olyannyira, hogy néha én is hajat mosok az ő fürdése végén, mert menet közben gyorsabb nálam és az én fejemre is dől a víz :)
2010. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, délután írtam egy hosszú választ, de épp az enternél ment szét a net :(

Az én babám is utál hajat mosni (13 hónapos), sőt 1 hónapja leülni sem hajlandó a fürdőkádban. Neki sincs rossz élménye, egyszerűen csak utálja.

Hátra szerintem ne döntsd a babádat, mert attól tuti megijed. Mi most vagy a zuhanyrózsával vagy bögre vízzel öblítünk, tök mindegy mi miatt ordít alapon.

Egyébként épp ma vettem egy kiskacsás csúszásgátlót és most apukájával a nagykádban fürdik a bébi :) És nem sír, és le is guggolt :) Azért rossz, hogy nem hajlandó leülni, mert nagyon nehéz úgy megmosni a puncit-popsit.

Ötletem nincs egyébként, csak a tapasztalatomat tudtam veled megosztani. Üdv

2010. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia !

Az én kislányom lassan 20 hónapos és a mai napig ordít hajmossásnál, a szárítással már megbarátkozott. Én úgy szoktam h a babakádjában a szükebb részihez ültettem hátra döntöm a fejét, és megmosom öblitem stb. utálja de utána mindig örömmel nézzi a tükörben h milyen szép lett a hajacskája :)!

Tudom most nem lettél ettől egy percig sem okosabb csak azért írtam le h nem vagy egyedül!

Szóval fel a fejjel, előbb útóbb csak meg barátkozik vele, de jobb lenne már előbb :) !

De nekem pld. születése után 3 hónapig amikor kivettük a kádból ordíttot mint a sakál, aztán ezt is abbahagyta, ebben bízom most is, idővel jobb lesz a helyzet.

De akkor majd jön újabb megfejtésre várró feladat:)

üdv.

2010. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!