Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Graco Quattro Tour Deluxe...

Graco Quattro Tour Deluxe babakocsim van. Csak az én babámnak nagyon szűk a vállrésznél?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kislányom, átlagos baba, de a kocsiban fekve feszeng. A vállrésznél lévő szűkítőpárnákat valahogy el lehet távolítani vagy nézzek új kocsi után?
2010. jan. 5. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem tudom pontosan hogy a miénk ez a tipus volt, de Graco volt a miénk is, és sajna a vállrésznél lévő szűkítő amire én gondolok az a babakocsi vázához tartozik, és nem lehet kivenni, mert merev. Mi is kicseréltük a babakocsit, mert nem fért el benne. Remélem érthetően írtam. Szia
2010. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanilyen babakocsink van a kislányom 14 hónapos és még is elfér benne!El lehet távolitani a szűkitőpárnákat mi is tavaly télen kivettük mert ugye sok a ruha rajta és nem fér el benne.
2010. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi félretettük ezt a kocsit a garázsba. kifejezetten nem tetszett, nem volt annyira praktikus mint az előző-->bebego, amit azóta is használunk.
2010. jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem csere lesz. Érdekes, hogy a hordozót is mintha kezdené kinőni, az öveket már a maximumra állítottuk és overallban éppen belefér (66cm, 7kg), pedig még ráérnénk gyerekülésre cserélni!
2010. jan. 5. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom 4 kilóval és 53 centivel született, kifejezetten pufók baba volt, de a szűkítő kivétele után simán elfért benne. A mai napig használja, pedig már 14 hónapos 12 kg és 90 cm. Én nagyon meg vagyok elégedve vele.
2010. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk egy régebbi Graco van, szintén három részes szett. A kocsi fekvő állapotban még oké, de a hordozóba anorákkal együtt már alig fér bele a baba, és a kezét nem nagyon tudja mozgatni. Az anorák olyan, mintha fél évvel idősebb (nagyobb) lenne a baba. Tavasszal majd el fog férni benne.
2010. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!