Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem nyílik ki teljesen...

Miért nem nyílik ki teljesen a Loola Up babakocsim? Alig fér így el benne az 1 éves babám overálban.

Figyelt kérdés

Amikor kinyitom, akkor hallani, ahogy bekattan a nyitott állapotába, a helyére. Viszont a tolókar sem egyensedik ki (Olyan 150 fokos szögben áll, kb), és az ülés is,látszik, ahogyan még a sínben tudna csúszni olyan 2-3 cm-t.


Ráadásul nem tudom tökéletesen ültetni sem, csak 1 fokozatot hátra döntve, ami elég gáz egy 1 éves babával, hogy nem bír emiatt ülni rendesen....


Használtan vettem, postán küldték, így végképp nem tudom, mit tegyek. (amúgy is, ha személyesen megyek érte, akkor sem tűnt volna fel, hogy ezeknek nem ilyennek kell lennie...


2011. márc. 21. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálok neked segíteni, amennyire emlékszem rá, mert nekünk is ilyenünk van, csak most épp kölcsönadtuk. Amikor kinyitod akkor lent van egy műanyag, amire rá kell lépni és lefele kell nyomni lábbal a kattanásig. Aztán a tolókar fogó részét feljebb kell állítani, tehát nem lóghat lefele, vízszintesen kell lennie, vagy annál feljebb. Ezt úgy tudod megcsinálni, hogy kétoldalt benyomod a gombot egyszerre és akkor tudod állítani.

Semmi mást nem kell vele csinálni, úgyhogy ha nálatok így nem nyílik ki teljesen, akkor valami tényleg nem jó.

Tehát ezt a két dolgot ellenőrizd hogy a helyén van-e, mert nálunk is előfordult ilyesmi, hogy beroggyant az ülés, összeszűkült, és akkor vettem észre hogy nincs rendesen kinyitva.

2011. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Így csinálom. Ha a váz üresen (ülés nélkül) van kinyitva, akkor tökéletesnek tűnik. A hordozó is szépen belepattan.

Viszont amikor ráteszem az ülést, olyan, mintha nem lenne elég széles az egész....

Az a helyzet, hogy vadi újat még nem láttam eddig, lehet, ilyennek is kell lennie. El is megyek majd a brendonba vagy a baby outletba, ott megnézem, jó alaposan :)


Köszi!!!

2011. márc. 21. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!