Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy babakocsim. DE nemtudo...

Van egy babakocsim. DE nemtudom vegyek e ujat?

Figyelt kérdés

szóval vettem 8.000ft ért egy nagyon jó, és nagyon szép babakocsit. nem látszik rajta hogy használt volna, nagy kerek széles kerekei vannak. külföldről hozták be.

3 funkciós olyan mint kb 50.000ftos.


az a gonbdom ,hogy most mivel nemsokára szülök hogy lehet inkább eladom,mert szeretnék neki ujta,mert csak más gyereke nyála van benne. nemtudom levenni róla a ruháját a babakocsinak, akár hogy nézem nem levehetős.

Szóval meg azért is gondoltam eladni, met első babám mikor vettem ezt, sajna akkor nem maradt velünk,mikor toltam a baba kocsit haza sok ismerősöm láttak, és halottam hogy mondták hogy na terhes?akkor még nem tudta senki, .....meg aztsem hogy mi let a vége.


most meg nem tudom mit tegyek. sajnálom is a kocsit, de szivem szerint ujat vennék,örömebbel tenném az újba,viszont kb30-ért tudnám eladni én meg 60ért venék ujat. kicsit sok a 30.000ft. szóval nem tudom mit tegyek. azt nem akarom hogy a kocsival megyek és megkérdezzék a dolgokat....

remélem érthet voltam kicsit.


2009. nov. 8. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok most az a 30.000 ft akkor ne vegyél újat. Le tudod fertőtleníteni így is. Megszárad. Nyugodtan súrold ki, nem lesz semmi baja. A lelkieket meg te tudod mennyire zavar, mennyire fáj még. Sajnálom, hogy így alakult de próbáld meg túl tenni magad rajta és a mostani dolgokra koncentrálni.
2009. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:) jó gyorsan kell döntenem mer nemsokára szülök:)
2009. nov. 8. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Az érzelmi dolgok erősek tudnak lenni ilyen tárgyak tekintetében, így én csak azt tudom mondani, amit én tennék. (Mivel sajnos velem is történt már, kétszer is, hogy elvesztettem a magzatomat, ezt a részt is meg tudom érteni.)

Valóban, sok olyan babakocsi van, amit nem lehet így szétszerelni, de lemosni mindet le lehet. A miénket én a fürdőszobában csutakoltam le, mosószeres szivaccsal, aztán többszörös tiszta vizes lemosással, egészen új illata lett tőle. Én samponnal csináltam :)

A másik, hogy csinálhatsz, illetve vásárolhatsz bele puha textileket, amik körbeölelik a babádat. Az teljesen új lenne és személyesen neki készülne.

2009. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tisztisd ki fertötlenitöszerrel én nem adnék ki annyi pénzt ha van 1 szupi járgányom a gyereknek habár lelki dolgok miatt nem tom mindenképpen ülj le és tisztázd magaddal azt h ha nem veszel újat akkor ez a kocsi nem rossz omen hanem abba fog feküdni a te tündéred ha viszont túl adsz rajta az se baj.mindenképpen gondolkodj el rajta h ez a babakocsi mit jelent neked.De viszont ha megszületik a kisbabád nem fogsz annyit gondolni a meg nem születettre habár öt sose fogod elfelejteni akkor is ott lesz az aki megszületett és ö rá fogsz majd gondolni.gondold át és sok egészséget és boldogságot a babának és a babához
2009. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia, nem lehet lecsavarozni róla a huzatot? Én egy Pierre Cardin babakocsit vettem használtan, egyszerűen lecsavaroztam a vázról a huzatot teljesen, be a mosógépbe és már új is volt! Mókás vol a babakocsi fém váza pucéron. Ha vannak csavarok, akkor nyugodtan szétszedheted!
2009. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha 30ezer neked most sok, akkor sikald inkabb ki a babakocsit. tudom milyen erzes elveszteni egy magzatot nekem is volt benne reszem, ma mar egy 12 hetes kicsi lanyka anyuja vagyok de meg mindig van h beugrik az elozo terhessegem es felmerul h mi lett volna ha. de mikor kicsi lanykam ram mosolyog minden feledesbe merul.

Mi ujat vettunk bar kaptunk kettot is hasznaltan ismerosoktol, ami jo, de nem olyan amit szerettunk volna, es mikor kaptuk a hasznalt babakocsikat mar lefoglaloztuk az ujat. mivel nem volt epp raktaron meg kellett rendelni. Igaz mi anyagilag meg tudtuk engedni az ujat siman tehat nalunk egyebkent sem lett volna kerdes.

2009. nov. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvileg tényleg ki tudod mosni,szétszedés nélkül is.Én is úgy szoktam,igaz kicsit macerás de sikerülni szokott.A lelki problémádat megértem én is túl vagyok egy vetélésen,és amit addig vásároltam (pár ruhácska)azt odaadtam babás ismerősömnek,mivel két évig próbáltam újra teherbe esni.De ez a pár ruha nem olyan sok anyagilag mint egy kocsi,ezt neked kell érezned.De mi lenne ha vennél bele egy textil-mózest?(ha nincs hozzá)Úgyis jön a hideg idő.Elég jókat lehet már kapni(használtan is),és könnyű tisztítani.Nekünk nem volt,de a következőnek veszek egyet!
2009. nov. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami történt.Ha téged ez lelkileg ennyire megvisel ,akkor add el és vegyél ,egy olcsóbb új babakocsit!30-40FT -ÉRT már nagyon jó új babakocsikat lehet venni.Sőt mi akcióba vettünk egy Retrus babakocsit 40 helyett 20ezer ft-ért,mert kiállított darab volt,de semmi hibája nem volt!
2009. nov. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!