Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha sokat szoptatom 10...

Baj ha sokat szoptatom 10 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
EZ a fogzás mindannyiunkat kikészít. Sajnos éjszaka is kb 2 óránként kel, ilyenkor mindig megszoptatom, mert másképp nem nyugszik meg. Néha nappal is 1-1,5 órára szoptatom, mert addig ordít. ez nem jelent problémát? nem hízik jobban? Mert így sem vékonyka :)
2010. jan. 5. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem baj, bár találhatnál más módszert a megnyugtatására. Ha ennyit szopizik, akkor éhes és át kell gondolnod, hogy korának megfelelően táplálod e. Nekem akkor oldódott meg ez a probléma, amikor üveges bébiételt adtam neki délben aházi készítésű helyett, de hallottam olyat is aki este is bébiételt adott neki.

Ha meg ez kell neki megnyugtatásnak, akkor nem szopizik talán semmit sem, csak cumizik. Így hízni sem fog.

2010. jan. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha megnyugtatásért kell neki a cici, akkor inkább csak cumizik rajta. Anyatejtől egyébként sem hízik el, azzal nem lehet túletetni, az nem tápszer.
2010. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Biztos hogy nem éhes, kétszer adok neki főzeléket egy nap, + gyümölcs is kétszer, úgyhogy nem ez a probléma, hanem megnyugtatás miatt szopizik...

köszi a válaszokat.

2010. jan. 5. 11:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan csináltam mint te. Csak én nappal nem adom már 1-1,5 óránként a cicit. Éjszaka én is annyiszor ciciztettem ahányszor felkelt, így szépen hozzá is szokott. :( 16 hónapos, éjjel kb. 4-5 alkalommal fent van és csak a cicivel alszik vissza.

Nem használsz fájdalomcsillapítót neki? Én nappal Dentonix-szal kentem be neki az ínyét, utána kicsit babusgattam és így nem kellett annyit cicire tenni. Vagy vannak homeos szerek is, ha nem ismered őket szívesen megírom mik vannak. Elhízni nem fog a babád, mert ilyenkor nem nagyon szívják a tejet, csak cumiznak, az enyém is ezt csinálja, a cumit nem szereti.

2010. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen! Dentinoxot használok, de most az sem segített, chamomillát ma fogok venni, már egyszer használtuk, de nem láttam változást, viburcolt is elhasználtunk egy dobozzal, de akkor sem volt változás. tudsz még valamit?
2010. jan. 5. 12:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!