Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy jön a...

Honnan tudom, hogy jön a lányom foga?

Figyelt kérdés

8 hónapos még nincs foga de pár napja du semmi ok nélkül nagyon szokott sírni és sehogy sem tudom megvigasztalni.

Néztem az ínyét de én olyan béna vagyok nem tudom mit kéne látnom.Nem tudom, hogy eddig is ilyen volt e neki vagy most be van dagadva.


2010. jan. 5. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
az enyém 9 hónapos, most már a 3. jön, ugyanez van, amit te is írtál, de hiába kint van 2 már, én még mindig nem látom, hogy mit kéne rajta nézni, azt se tudom, hogy hol jön. szóval nem vagy egyedül.
2010. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mosd meg alaposan a kezedet és az ujjaiddal tapogasd végig az ínyét.Hidd el érezni fogod,hogy hol jön a baba foga.Duzzadt és puhább,mint máshol.Lehet rá venni ecsetelőt vagy Dologélt és azzal kell kenegetni az ínyét.Én volt,hogy adtam Neki 1-1 éjszaka Nurofen szirupot is,mert annyira fájt már Neki.
2010. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy az ínye alatt volt egy fehér csík. na onnan számítva 3nap volt míg kibújt a foga. De előtte én sem tudtam mit kell nézni.
2010. jan. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!