Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jön ki a lányom többi...

Mikor jön ki a lányom többi foga? 5hónaposan bújt ki az alsó kettő, most 1éves lesz, azóta sehol semmi. Nálatok hogy van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
8hós és semmi fogszerűség
2011. febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak nyolc hónaposan bújt ki az első foga, 1 és másfél éves kora közt már kint volt az összes.
2011. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szégyen-nem szégyen már fogalmam sincs hogy melyik hónapban, melyik foga jött ki neki.

De az fix hogy a 2 éves kontrolon azt mondta a védőnő, hogy a kelleténél 4 foggal kevesebb van a fiamnak, nem izgatott úgy voltam vele, nem sietünk majd kijön. :)

Na mit ad isten másnap egyszerre indult meg 4 foga és pár nap alatt teljesen ki is bújtak.

Érdekes volt, jót nevettünk.

Sztem hiába van a nagykönyvbe megírva hogy mikor melyik fog jön, azt a fogak nem olvassák.:)

Ha jól tudom (legalábbis ahogy az ismerősök mondták) az én fiamnak nem is sorendbe jöttek a fogai.

Először kibújt a 2 felső metsző 2 alsó metsző (pár nap eltérésekkel majdnem egyszerre), majd jöttek neki neki a hátsó rágók, és legutóbb a szemfogak.Nem tudom milyen a nagykönyv szerinti sorrend.

2011. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak: Én úgy tudom, hogy pont így kell jönnie. Nekünk is így jött, és én is azt hittem, hogy nem sorban jön, de a védőnő és dr.nő megnyugtatott, ez a jó sorrend. :D

Amúgy nekünk is 5 hósan indult meg a fogzás, és már 18 hós és kint van az összes. De gyereke válogatja. Édesanyám szerint nekem 9 hósan jött ki az első fogam, míg húgomnak már 3 hósan.

2011. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!