Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy név ki nálatok a babaszoba?

Hogy név ki nálatok a babaszoba?

Figyelt kérdés
Képet tudnátok feltenni róla? Ötleteket gyűjtök, hogy hogyan rendezzem be praktikusan a szobát :) A google-ban van egy csomó kép az igaz, de számomra olyan mű az összes. Leginkább lány szobák érdekelnének:)
2011. nov. 5. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Képet nem tudok feltenni, mert nem fényképeztem le, de leírom hogy néz ki :)

2 hosszú fala van. Az egyiken van a radiátor, pelenkázó, pelenkakuka, dobozos pelusok, meg 3 polc a falon. A másik oldalon van a kiságy meg egy szoptatós fotel, egy állópolc, meg az ajtó. Itt nincs a falon semmi. Az egész szoba lila és pillangós dekoráció van benne.

2011. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Négyzet alakú.

1. oldal ablak.

Szemben lévő oldal: ajtó, kiságy, kiságy fölött polc.

Közöttük az egyik oldalon játékos polcok, a másik oldalon ruhás szekrények.

2011. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk igy néz ki:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. nov. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Szóval így nézett ki még a baba születése előtt. Azóta belaktuk. Került fel polc is a falra a pelenkázó mellé. Szeretnék venni az ikeában ilyen lépcsős polcot, amibe majd a játékok kerülnek, de még pici a babám így nincs szükség rá.
2011. nov. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De gyönyörű szoba.

Megkérdezhetem hogy hol vettétek azt a virágos tapétát? Drága volt?

2011. nov. 6. 14:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyáltalán nem volt drága. Itt vettem a neten. Mert sajnos az utolsó 4 hónapot a kórházban töltöttem és mindent a neten kellett intéznem. :) Megkeresem majd az oldalt. De talán 2000ft volt egy tekercs tapéta. De nem akarok hülyeséget írni. A bútorral is jól jártunk, mert végkiárusítás volt a boltban, így az egész szettet megkaptuk 50.000ft-ért. És tömör fából van. Szóval nem volt drága az egész :)
2011. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igazán szép szoba, ízléses és lányos, nekem nagyon tetszik. Nálunk most készül a gyerekszoba, de a mi lányunk már 14 hónapos. Szintén tetőteres szoba lesz. Diego-s virágos padlószőnyeg lesz (lilás-bordós), ehhez illő bordó árnyalatú falszín, a plafonrész pedig halvány sárga. Nálunk már helyet kap könyvespolc is, ami azt szeretném, ha bemutató polc lenne, tehát a könyvek fedőlappal kifele lennének kitéve, hogy ne a gerincüket lássa a lányunk. Ilyesmi, nekem ez nagyon tetszik (és neki rengeteg könyve van):


[link]


De nálunk nem tud ilyen magasra nyúlni, mert tetőtérben az alacsonyabb falrészre fogjuk tenni, de ez nem is baj, mert egyedül is eléri majd a könyveket.


És egy ilyen kép kerül még a falra:


[link]


Már megvettem hozzá a gombokat ebay-ről, vásznat még a Lidl-ben vettem pár hónapja csak úgy. Annyi különbség lesz, hogy nálunk a virág szirmai különböző színűek lesznek, így a színeket is tudjuk majd tanulni. A lányunk odáig van a gombokért egyébként, biztos, hogy tetszeni fog neki ez is.


Egyelőre ezek vannak tervbe véve, de biztosan jönnek még ötletek, mikor kész lesz a szoba (remélem ezen a hétvégén :-)).

2011. nov. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen uniszex szoba. Barack színű a fal, 2falon van csak cicás tapéta. Van bent, egy 1szekrény, kiságy, 1személyes ágy, éjjel szekrény szerű, állólámpa, sólámpa, 1növény, polc, szőnyeg, és dupla függöny, sima és egy sárgás sötétitő
2011. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ami szobánk, eredetileg fiú szobának indult, sajnos a kisfiamat a terhességem 5. hónapjában elveszítettük. Akkor már megvolt a kék szőnyeg és az fenyő színű bútor, fenyő pelenkázó. A fal fehér és Micimackó dekorral van díszítve. A kislányom nem volt hajlandó megmutatni magát a pociban ezért a kiságyhoz semleges színű baldachint választottunk ami sárga. A plafonról pillangók lógnak és van egy szivecskés szélcsengő is.
2011. nov. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki linkelte a képeket. Közben megtaláltam az oldalt, ahonnan rendeltem a tapétákat:

[link]

2011. nov. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!