Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom 10 hónapos, és még...

A lányom 10 hónapos, és még nincs foga. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 18:14
 1/7 hippolita ***** válasza:
100%
van akinek 11-12 hónaposan vagy akár később jön, ne aggódj, nincs gáz
2011. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt olvastam már,hogy volt akinek 14(!)hónaposan bújt ki az első foga!

Van egy barátnőm,ikrei vannak mind2-nek első szülinapjukon bújt ki az első foga!

Ne aggódj,csak nem maradnak bent azok a fogacskák!

2011. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is 13-hósan bújtak ki a fogacskái.Ne aggódj emiatt.Volt hogy 4 is bújt egyszerre.Hamar utolérte a társait.
2011. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából engem nem nagyon zavar, fog nélkül is megrág mindent, húst, almát, mindent. Csak már unom, hogy mindenki azzal idegesít, hogy miért nincs még, már kellene,vigyem orvoshoz, a legjobb az volt, mikor küldeni akartak felvágatni az ínyét.

Egyébként be van duzzadva, meg fehér az ínye, nyáladzik is, meg látszik gyönyörűen minden foga az ínye alatt szemből, de nem akar kibújni.

Köszi a válaszokat!

2011. márc. 15. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:
11 hónaposan jöttek ki sorra a lányom fogai. Behozza a "lemaradást".
2011. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiamnak elso foga 1 eves szuli napja elott jott ki par nappal, masodik par napja. Ma 13 hos. Azt mondjak, hogy ha kesobb nonek ki a fogak akkor erosebbek es kesobb romlanak. Nem tudom igaz-e, lehet hogy csak nyugtatni akartak.
2011. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is csak 1 foga volt az első születésnapján. Most 22 hós, és még mindig csak 7 foga van. Én teljesen megértelek, engem is halálra idegesített ezzel mindenki. Majd behozza!
2011. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!