Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babátok hogy alszik...

2 hónapos babátok hogy alszik el? Nálunk leggyakrabban kézben?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
2 hónapos koráig kézben, aztán 2 hónapos korától már meg lehet próbálkozni a praktikákkal. pl. suttogó módszer. ne várj csodát, de egy-két hét alatt meg lehet neki tanítani, hogy egyedül is el tud aludni. ha még nem, akkor várj még egy hónapot. minden baba más.
2010. jan. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi 6 hós koráig úgy altattuk ahogy épp akkor bevált. Ha kézben ringatva, akkor úgy, ha kendőbe felkötöttem magamra, akkor úgy, ha a mózeskosarat lóbálva akkor úgy, vagy kivittük az erkélyre elnyomta az álom, meg a babakocsi mozgása, majd lepattintottam a mózesrélszt a kocsiról és behoztam. Milliónyi módon. Ilyen kis baba még nem tud magától elaludni. Illetve sokuk nem... A miénk nem tudott. Most már "nagy": 10 hós. Beteszem az ágybe, befordul a fal felé és alszik. NYUGI! Nem kapatod el azért mert ringatva alszik. Kb. fél éves koráig nincs olyan, hogy elkapatás, addig csak szükségletei vannak: kellesz neki, mint segítség, az alvásnál is.
2010. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2 hónaposan úgy aludt, hogy betettem a kiságyba, simogattam a hátát és cumizott. Elaludt gyorsan. Előtte csak cicin. Viszont ez a jó módszer csak kb. 1 hónapig tartott. Azóta csak ringatva v. ritkán cicin alszik el... Sajnos ő nem tud egyedül elaludni még v. már megint...
2010. jan. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Evés után betettem a kiságyba, ha éhes volt még adtam Neki, aztán puszi a fejecskéjére, zenélő felhúz, és kijöttem. Magától elaludt és alszik reggelig. (ezt 6 hetes kora óta csinája). Se cumi, se ringatás. Az elején sokat aludt el kézben de amint nem volt hasfájós, sikerült erre "szoktatni".

Nyugodt éjszakákat! :)

3 hónapos kiscsaj anyucija

2010. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lányom 2 hónaposan magától elaludt mindig. Betettem az ágyba, cumi a szájba és alvás. 5 hetes korától átaludta az éjszakát 5 hónapos koráig. Aztán volt egy hét, mikor simogatni kellett és dúdolgatni. Volt amikor szoptatás közben aludt el, pedig előtte soha. Amikor fel tudott állni a kiságyban, akkor meg volt hogy kézben kellett ájulásig ringatni, hogy ha beteszem a kiságyba ne álljon fel azonnal. Ez tartott 2 hétig. Most megint magától elalszik, csak egyszer-kétszer áll fel és kell a helyére raknom.

Állandóan változnak ezek a babók. Alig bírom követni.

2010. jan. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket!
2010. jan. 5. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!