Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5 hós babám tegnap grízestés...

9,5 hós babám tegnap grízestésztát evett. Fájhatott éjjel a hasa tőle?

Figyelt kérdés
Ébren volt másfél órát,nem sírt,jó kedve volt.De arra gondoltam hogy esetleg szeles lett a gríztől!
2010. jan. 5. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Á nem hiszem hogy attól fájt volna. Egyébként átalussza már az éjszakát? Mert az én lányom is felébred éjszaka és 10 hónapos.
2010. jan. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lányomat is megviselte, azt mondta a dokink, hogy ne adjak neki rendes tésztát, mert az teljes tojást tartalmaz, és attól fájhat a hasa. Most tojás nélkülit vettünk, attól semmi baja. A gríztől nem hinném hogy fájt volna a hasa, lányomnak szoktam egy héten kétszer tejbedarát csinálni és semmi gond vele.
2010. jan. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1 hónapos kora óta átalussza.És tojás nélküli tészta volt(véletlenül azt vettem).Úgyhogy nem tudom mi lelte:)

De jó kedvű volt,vidám.Utolsónak:hogy csinálod a tejbedarát?Tápszerrel?

2010. jan. 5. 09:58
 4/6 anonim ***** válasza:
1.vagyok én 1 deci vízzel és 1 deci tejjel csinálom. Sőt még egy kis kakaóport is szórok a tetejére.
2010. jan. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vízzel megfőzöm és a végén adom hozzá a tápszert.
2010. jan. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2010. jan. 5. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!