Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mije fájhatott? 14 hónapos. A...

Mije fájhatott? 14 hónapos. A foga vagy a hasa? Kukoricától fájhat a hasa, ha azt ebédelt?

Figyelt kérdés

Fiam egész nap bágyattka volt, nem csodálom, nekem is fájt a fejem egész nap. Du. 5-kor elaludt, és fél óra múlva sírással kelt, és még vagy 20 percig sírdogált az ölemben, sehogy nem volt jó, csak sírt csak sírt. Láttam rajta, hogy fáj valamije, de nem mutatta. Az igent még nem ismeri, kértem, hogy mutassa meg hol fáj, persze még ezt sem tudta...

Sokat pukizott az ölemben. Ebédre vegyes köretet evett kölessel, azaz borsó-répa-kukorica. A kukoricától fájhat a hasa? Most cseréltünk pelust is. Viszont megnéztem a fogát is, mert várható a 13. foga, és már nagyon picit érzem (felső rágó), szerintem holnap már hegyes is lesz. Lehet, hogy ettől sírt. Az éjszakák nyugodtak, ma reggel 7-ig aludt. Vacsorára ne adjam neki az ebéd maradékot? Szerintetek?


2011. febr. 14. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Már biztos későn írok, de én nem adtam volna neki az ebédmaradékot oda vacsira.

A borsó puffaszt, és a kukoricát még a felnőtt sem tudja megemészteni, szóval ez is okozhatott gondot.

2011. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!