Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyári babáink lesznek, mi a...

Nyári babáink lesznek, mi a véleményetek erről az iker babakocsiról?

Figyelt kérdés
Http://www.brendon.hu/Products/ViewDetails/3858
2010. jan. 4. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
nem jó a link,nem lehet megnyitni:(
2010. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik nekem is ikreim vannak

csak az a baj hogy túl sötét(vagyis fekete) inkább válasz valami drap szint :)

2010. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ikreim vannak.

Nekem több okból nem tetszik a kocsi:nagyon rozogának tűnik-persze lehet,h élőben stabil:)-,a lábrész sztem kényelmetlen,mert sokáig nem fog leérni a lábuk a lábtartóra,és kényelmetlenül lógni fog,az esernyőfogantyúval baromi nehéz és kényelmetlen lesz tolni, az alsó pakoló kosár nagyon a babák feneke alatt van,nem lehet beletenni vagy kivenni belőle semmit kényelmesen.

De ez az én véleményem,nem tudom neked milyen kritériumaid vannak a kocsival kapcsolatban.

2010. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

még semmi konkrétum nincs. Gondoltam, most ráérek, rákeresek, de ilyesmihez nem igazán van türelmem.

Adnátok tippet?

2010. jan. 4. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt:

[link]

Én annak idején hetekig a netet bújtam mire rátaláltam,ez pont olyan volt amit akartam.Webshopból is érdemes rendelni,mert az árához képest minimális a szállítási költség.:)

2010. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!