Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos! 15hónapos babám nem...

Sos! 15hónapos babám nem hajlandó megenni a mi kajánkat, demég azt sem amit neki külön kutyulok, csak az üveges babakaját! De az már kezd sok lenni, és hát szerintem már át kéne térni a rendes kajára de hogyan? Másis van igy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
kavarja bele mondjuk krumpilt, főtt répát..vagy felváltva adj neki egy kis bébiételbe husit..és szépen fokozatosan fogyjon el belőle a bébiétel ;)
2010. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na mi ugyanigy voltunk.

Nekünk a banán volt a jolly joker, azt belecsempésztem a bébiételekbe, (ami édeskésebb volt ugye) ami meg főzelék féle ahhoz a paradicsomos krumpli 4 hósoknak való bébiételt kevertem.

Úgy ahogy a fenti válaszoló is írta. Ne kérdezzétek miért pont ez a kettő dolog jött be neki (szerintem pl. bűn rossz a paradicsomos bébiétel de mindegy...)

Most 2 éves baromira válogatós de a paradicsomos ételeket már megeszi amit én főzök meg a krumpli főzit, finom főzeléket répásan sütötököt stb.

Mondjuk nem egy jó evő sajna.:(

2010. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azt akartam írni kavarjál :) valamiért nem sikerült, bocsi :D

első

2010. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj az ég világon. Igen próbáld vegyíteni, de az én 20 hós lányom is zömében az üvegeset eszi, és abban sem mindent. CSak türelem.
2010. jan. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is ebben a cipőben járunk.'13hónapos és most kezdődik ez az időszaka.Nem lep meg,hallottam egy szer hogy ez is bekövetkezik,és előre felkészítettem magam.Üveges babakaját csak ebédre kap,az is valami gyümölcs+husi,hogy azért egyen valamit.Amúgy ha nem eszi meg az ételt,hagyom.Adogatom neki a répát,almát kis csíkokra vágva + még szopizik,de mást ha nem hajlandó nem adok neki. Estére rend szerint kiéhezik szegénykém,és kénytelen kelletlen eszik a vacsoránkból,ami az ebédből maradt.Korán vacsizik,utána még együtt pakolunk,fürdés,játék és nagy sokára alvás.Lemozog egy keveset belőle,de nem éhes.Szóval eltart majd nálunk ez a össze visza kajálás,de majd helyre áll.Egyszerre elegem lett az idegeskedésből,hogy mért nem hajlandó rendesen enni, aztán hagytam.Majd eszik ha éhes lesz. Jobbat nem tudok.
2010. jan. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!