Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még mindig nem tudom miért...

Még mindig nem tudom miért sír sokszor éjjelente?

Figyelt kérdés

Ez már rejtély marad?

Nem jön foga,nem lett beteg,nem rossz álom,mert egy éjjel többször ismétlődik,van hogy éjfélig is megy 20-40 percenként ismétlődik.Felsír,elkezd sírni,és alig lehet megvígasztalni,ha visszarakom az ágyába mégjobban,ha simizem,vagy beszélek hozzá még jobban,szval semmi se jó.Aztán van hogy felébresztem,mert félálomban van,és amikor teljesen felébredt,tudok vele beszélni,meg tudom itatni.De van hogy hamarosan újra folytatódik.Ez kb. 2 hetente egyszer legalább így van.Ha adok ilyenkor neki fájdalomcsillapítót,akkor jól alszik utána.

Hasa lehet vagy mi ez?

Lassan másfél éves.

Ti mit tapasztaltatok?


2010. jan. 4. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt írod,hogy "ilyenkor félálomban van".Lehet,hogy rémálma van,ami ebben a korban gyakori,és állítólag nehéz belőle a babákat felébreszteni.És miért ne ismétlődhetne?Persze hogy jobban alszik ha kap fájdalomcsillapítót,mert attól mélyebben is alszik,és ha esetleg valamije fáj,azt is enyhíti.De ki ismerhetné jobban a gyerekedet mint te saját magad?Ki adhat erre választ?Másfél éves gyereknél azért már legalább sejtened kéne hogy mi a baja nem?
2010. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezen az időszakon mi gyógyszer nélkül átestünk.Az éjjeli félálomban lévő keserű sírások hónapokig eltartottak.Most 13 hónapos és már 2hónapja jó kedvel ébred,nagyokat kacag a sötétben, dumál aztán vissza alszik.Szeparációs szorongással magyarázta az orvosom az ilyen ébredést,vagyis ösztönösen az anya elvesztésétől riad fel.Ha sírva ébredt,magamhoz öleltem,aztán hagytam hogy sírjon,végül elkapta a cicim ,szopizott picit,a kezével jól végig simogatott hogy egészben ott vagyok-e, aztán ráfeküdt a karomra és már aludt is.
2010. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!