Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltátok hátrányát a...

Tapasztaltátok hátrányát a porszívós orrszívónak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, nálunk nagyon bevált!
2010. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem,milyen hátránya lehet?
2010. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Hasznos dolog, hisz még nem tudja kifújni az orrát.
2010. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A legjobb találmány az automata mosógép után!
2010. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi :)

az egyik barátnőm pici öccsének állítólag stimulálta a nyálkahártyáját és annyira sok lett a folyós cucc, hogy a tüdejére is visszament, pedig szívták.

ezért lennék kíváncsi, hogy másnál volt e rossz tapasztalat.

2010. jan. 4. 12:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt semmi gond, a lányom utálja de én nagyon szeretem, gyors és hatékony. anyukám emlegeti mindig, hogy milyen jó lett volna 30 évvel ezelőtt, tuti nem lett volna annyiszor arcüreggyulladásom!
2010. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi rossz tapasztalatom nincs vele.A kórházakban is használják,úgyh biztosan nem okoz problémát.
2010. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a pici babák csak az orrokon vesznek levegőt,így nekik mindig szívni kell,akár félóránként is,ha meg le van szívva akkor nem megy rá a tüdőre másra,még ha több is termelődik.ha már nagyon,és tud a száján is levegőt venni,akkor én nem szívom nyakra főre.amikor látom,hogy nagyon szortyog,akkor de igyekszem egyre ritkábban,pont ezért.szerintem nagyon jó,de csak azért nem kell használni,mert egy kicsit folyik az orrából valami.szerintem..
2010. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak hátrányai, de ezek nem egészségügyi jellegűek. Hangos, ez sok babát, és főleg éjszaka a szomszédokat. Az újabb fajta porzsák nélküli, meg mindenféle nyomásérzékelős, hiper-szuper porszívók meg tudnak halni tőle.
2010. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekünk nem hiper-szuper, hanem egy egyszerű porszívónkat égette le...

Aztán vettünk egy Q drága porszívót, azzal nagyon jó volt... egészen addig míg nem lett igazán taknyos a gyerek. Nem túl szép látvány (meg gondolom higiéniailag sem túl jó), amikor a gégecsőből kell kiszedni a taknyot. A használati utasításon rajta van, hogy teljesen ki kell szárítani használat előtt - egyszerűen nem száradt ki. Meg nem is tudtuk magunkkal vinni mindenhova.

Szóval nekünk az elemes orrszívó vált be, azt viszont úgy is tudjuk használni, hogy a gyerek alszik.

2010. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!