Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok hordozókendőt?...

Használtok hordozókendőt? Tegnap volt egy oktató nálunk, most próbáltam ki el vagyok ájulva!

Figyelt kérdés

Nagyon Hasfájós a kislányom,és arra javasolta a szoptatási tanácsadónk!Most van benne a kislányom először de 10 perc után elaludt!És egyáltalán nem kényelmetlen....

Várnék másoktól is tapasztalatokat!!

Segítenétek milyen márkát vegyek?ma vagyunk egy hónaposak

Azt hiszem egy nandu kendőnk van most kölcsön(nem biztos h jól írtam)


2010. jan. 4. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sokat használtam,a fiamat újszülött korától vittem benne jó egy éves koráig,néha még utána is-anyukám is tudta vinni benne,pedig akkor már nagyobb volt mint egy éves-,nagyon szerettem.Ő is mindig elaludt benne.:))

Én az ikreimet is vittem így,amíg picik voltak,és elfértek benne ketten.A gyerekorvosunkkal összetalálkoztam,le is fotózott annyira tetszett neki,azóta is emlegeti.:))

Én varrtam magamnak,flanellből,sokkal olcsóbb.

2010. jan. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, mi is Nandu hordozókendőt használunk, és nagyon szeretem, mert kényelmes mindkettőnk számára, sokféleképpen megköthető, jókat alszik benne. Igaz a lányom olyan 4 hós volt, mikor használni kezdtük, de csak a nyári nagy meleg miatt (40 fokban nem akartam bebugyolálni). Jelenleg 7.5 hós a lányom. Csak ha vásárolni megyek (Tesco, Auchan), akkor nem hordozókendőben viszem, mert az áruházba nagyon bemelegednénk. Én a Nanduval meg vagyok elégedve.
2010. jan. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is Nandu kendőm van. Imádtuk, amig el nem érte a 10 kilót, aztán háton kezdtem el hordani és akkor mei-taira váltottunk. Nekem kicsit macerásnak tűnik a háti hordozásnál, de egész 8-9 hós koráig nélkülözhetetlen volt. Minden anyukának ajánlanám...hordozókendővel sétáltunk, takarítottunk, főztünk...most ue mei-taiban tesszük, de ha ügyi vagy, akkor kendőben is menni fog a háti hordozás is. Én nem strapáltam vele magam. És igen, a hordozás az a dolog, amitől én is el voltam/vagyok ájulva. A 10 hós kisfiam, mindennap ebben alszik el a hátamon és annyira jó érzés Nekem is. Ha több pénzed van érdemes drágább kendőt venni (pl: Dydimos, ami nagyon könnyű, rugalmas, szuper, viszont 30e FT) mint a Nandu, mert a nandu merevebb és vág is nagy súlynál (de csak 6500,- körül van)...de nekem max megfelelt, amig használtuk. VAgyis Apa a mai napig Nanduban hordoz, mert ő elöl szeret hordozni, nem hátul...a mamami-n néz körül, ott is sok hasznos info van.
2010. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!