Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jön lassan a tavasz mivel,...

Jön lassan a tavasz mivel, hogyan fogytok szülés után?

Figyelt kérdés
Én gondoltam most hogy egy hétig szobabiciglizek, utána elkezdem a rubint réka dvd-jét heti 3X-or. Mert diétázni nem akarok mert még szoptatok. Csak mellé még arra figyelek hogy este már nem kajálok be meg figyelek a cukor bevitelére, meg nem fehér kenyeret hanem rozsosat eszem. Nektek mi vált be?
2010. jan. 4. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia ! Ne is mondd ,nekem 25 kg-ot kellene leadnom :( Melyik az a dvd,mi a pontos címe ? Bocs ,hogy nem a kérdésre válaszoltam !
2010. jan. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én a káposztaleveskúrát csináltam végig,5 kg-t le is adtam,vissza se jött ahogy azt jósolták nekem.még 3-4 kg ot le kéne adnom.én is próbáltam a Rubint Rékára tornázni,de az a csak egy "állat"hát én kipurcantam,pedig felét se csináltam végig,és nem vagyok egy elhízott,el gyengült nő.szóval én valami mást keresek majd.A káposztát most is megcsinálom,meg biciglizem én is.
2010. jan. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én szülés előtt a réka dvd-ét végigcsinéltam mert tornáztam rendszeresen csak a terhesség alatt nagyon eltunyultam meg van rajtam 20 kg felesleg és hirtelen nem akarom megerőltetni magam, nehogy a tej rovására menjen. Amúgy is már pótolnom kell neki.
2010. jan. 4. 10:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem régen is a Bíró Ica- féle vált be.Nem olyan megeröltető, és ha betekerem a hasam, csípőm folpakkal, heti 3-szor végigcsinálom a tornát, akkor 2 hónap múlva eszméletlen feszes a fenekem.Már kipróbáltam.Most megint ezzel nyitok, aztán két-hátom hónap múlva áttérek a Rékáéra.Plusz csak magvas zsemle, és ohne cukor.Fehér kenyér kizárva.Terhesség alatt is figyeltem a kajára, úgyhogy most 4 kiló a pluszom (3,5 hónapos a baba).
2010. jan. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!