Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az hogy 15 hós...

Normális az hogy 15 hós kisfiam szinte 5 percenként tudna enni?

Figyelt kérdés

Kisfiam mióta elindult és megy végig a lakásban akár hányszor meglát valami hamit elkezd cuppogni és mutatja a pocakját hogy neki az kell.Ha nem adok neki akkor elkezd hisztizni meg sírni.Egyszerűen nem lehet előtte semmit enni mert mindjárt neki is kell belőle.Le lehet erről valahogy szoktatni?Vagy mivel már elindult lemozogja majd a felesleget?Olyan kis gombóc a pocakja 15 hós és 12 kg

Előre is köszi a válaszokat


2010. jan. 3. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Örülj neki,az én 15 hós lányom 8 kiló,és öt óránként úgy kell tömni...

mellette napi 3szor van széklete is...

ha mozog rendesen,majd kialakul a testalkata,ne aggódj

Az én lányom is egyfolytában szalad

Bár ő enne így...

:)

2010. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jé, az én fiam is ilyen... igaz, mi egy kicsit rá is szoktattuk a nasira, mert volt, hogy hasmenése volt és nem akart semmit enni, akkor mindenféle dolgokat raktam ki neki egy tányérra és abból csipegethetett, amikor akart. Ezt most már követeli, úgyhogy azt csinálom, hogy szeletelt almát, banánt, zöldségeket rakok ki neki, olyat, amit szívesen megeszeget, de egészséges is. Így a tízórai meg az uzsi is le van tudva, nem kell hozzá külön leülni, mert ahhoz úgysincs türelme. Egyébként az én fiam is kb ekkora, 16 hós és 11 kiló, kis kerek pocival. Szoktuk neki simizni, hátha szerencsét hoz, olyan kis Budhás! :) ne aggódj, minden rendben van a fiaddal! :)
2010. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!