Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért pukizik állandóan a...

Miért pukizik állandóan a 3hónapos kisfiam? (tápszert eszik mert nincs tejcsim, és 5 percenként pukizik hatalmasakat)

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki gondolom nem is hasfájós :)

Az én babám szenved a pukizás hiánya miatt, espumisant kap minden kaja elött..

2009. jan. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 8 hónapos,de születése óta nagyokat pukizik.Nem is hasfájós!Ja és ő anyatejes!

Ahogy Shrek mondaná:Jobb kint mint bent!

2009. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túl sok levegőt nyel cumizás közben, de addig jó, amíg ki tudja nyomni magából. Ha sokáig fennáll, próbálkozz esetleg más tápszerrel?
2009. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Uhhh, de jó Nektek! Mi is 3 hónapos tápszeresek vagyunk, de nehezen jön a puki és a büfi ezért sokat fáj a pocija. Én nagyon tudok örülni minden pukinak! Igen, Shrek tényleg jól mondta! :D Örülj te is a sok pukinak, legalább nem feszíti a kis pocakját!
2009. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Örülj neki, legalább nem fáj a hasa. Mit nem adnék ha az enyém pukizna ilyen sokat.

2009. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! meg nyugodtam
2009. jan. 24. 11:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is nagy pukizós lány aminek "illata" is van,és főleg anyatejet eszik,este van egy kis pótlás.Úgygondolom,hogy nem a tápszertől van,hanem a felesleges levegő így jön ki.

4 hónapos babó anyukája.

2009. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!