Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérem írjanak olyanok, akik...

Kérem írjanak olyanok, akik babájánál egyszeri könnycsatorna átmosás megoldotta a problémát! Ugye létezik ilyen is?

Figyelt kérdés
Már nagyon izgulok, jövő héten kell mennünk, 5 hós a picim, de szinte csak olyan eseteket hallok, ahol többször meg kellett ismételni és a későbbiekben is baj volt azzal a szemecskével.
2010. jan. 3. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
szia.mi kb 4 hónaposan voltunk de többé nem viszem,a gyerekorvos erőltette,elmentünk,megkinozták,utánna újra állandóan könnyezett,majd magától megszűnt(gondolom kinőtte)sztem ha nincsen nagy gondotok Vele akkor érdemes kicsit még várni.persze én nem vagyok orvos csak 3 gyerkőc anyuja.
2010. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk egy kezelés elég volt kb. három hónapos korában (mindkét könnycsatornája össze volt nőve, ez magától nem oldódott volna meg).
2010. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm babájának volt olyan 3 hónapos korában. Rendbe jött, nem volt vele több probléma.
2010. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

NEkünk elmúlt átmosás nélkül. (Én is horror történeteket hallottam)Próbáld ki, hátha ti is megússzátok.


Szemvidító fű tea! Herbáriában lehet kapni. Megcsinálod ahogy rá van írva, és naponta többször (szopik-etetések alkalmával) szépen megmosogatod vele (vattakoronggal) a szemét. Kívülről befelé. Ki fog pirosodni, de jó lesz.


Minden nap frisset készíts, és langyosan kenegesd vele! :)

2010. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekunk a szemorvos inkabb megmutatta, hogyan masszirozzam.

Koszonjuk neki, hogy ezt a megoldast valasztotta babamnak.

Mi szuletesetol kb 6 honapos koraig szenvedtunk konycsatorna elzarodastol, de a rendszeres maszirozassal rendbe jott hal Istennek.

2010. jan. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is masszíroztuk először, de az sajnos nem használt. Három hónaposan átmosták a könnycsatornát, azóta semmi gond a szemével. Most 13 hónapos.
2010. jan. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 11 hónapos volt, mire elküldtek minket szemészetre. születésétől problémás volt az egyik szeme, hol jobban, hol kevésbé csipásodott, kaptunk rá számtalan cseppet, de csak ideig óráig oldotta meg a problémát. két hét szünet után minden kezdődött előről. végül 11 hónaposan elvittem szemészorvoshoz, ahpol mondta a doktornő, hogy ez már biztosan nem fog spontán elmúlni, át kell mosni. a procedúra kb 3 percig tartott, utána még 2 hétig szemcseppezni kellett, de lekopogom, most már több mint fél éve történt és azóta sem okoz problémát. ha visszamehetnék az időben, nem hallgatnék senkire és rögtön vinném szemészhez, már nagyon bánom, hogy eddig húztam az időt vele.
2010. jan. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk elmúlt egyszeri átmosással. Több szemcsepp is hatástalan maradt, így az orvos javaslatára elvittük, azt mondta, kellemetlen lesz neki, de higgyük el, utána sokkal jobb lesz neki. 3 hónapos volt, én nem mertem benn maradni a rémtörténetek miatt, a férjem volt vele, de nem sírt annyira, mint mikor hasfájós volt. Pár nap még kellett a teljes tisztuláshoz, de azóta gyönyörű a szeme!
2010. jan. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!