Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menzesz? Vagy baj van?

Menzesz? Vagy baj van?

Figyelt kérdés

Gyermek ágyi vérzésem 6 hét után múlt el.

Akkor elmentem dokihoz ö mondta, hogy minden rendben.

Utána nem sokkal néha volt ilyen barnás folyásom és mostanába ilyen kocsonyás cucc jött ami sötét vérnek tünt, ezután pár nappal elkezdtem vérezni elég erősen ami 5 napig tartott utána másfél napig semmi és most újra elkezdtem vérezni!

Volt már valaki hasonló helyzetbe? Ez már lehet menzesz?

3 hónapja szültem és szoptatok!


2010. jan. 3. 17:28
 1/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem ide való a kérdés mert nem babával kapcsolatos de úgy gondoltam itt tudnak választ adni a tapasztalt kismamik!

A válaszokat előre is köszönöm!

2010. jan. 3. 17:31
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem nem tűnik természetesnek. legalábbis nálam nem így volt. szerintem vizsgáltasd ki magad.
2010. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Valóban nem normális jelenség,Nekem 3 héttel a szülés után voltak "gondjaim",mindenképpen keresd fel a nőgyógyászodat!üdv 3 gyerekes anyuka
2010. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. jan. 3. 18:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok indiszkrét megkérdezhetem hogy a "gondjaid " hasonlok voltak e az enyémhez és mi volt a baj?
2010. jan. 3. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a gyermekágy után egy héttel már megjött. nem kezdtél el esetleg fogamzásgátlót szedni. nekem attól jött meg. szó szerint ömlött belőlem a vér, a dokim azt mondta minden rendben van. de sztem azért nézesd meg magad. biztos ami biztos
2010. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szeded a Cerazettét? Az mellett minden normális azt mondta a dokim és a papírjára is rá van írva. Nekem szülés után hat héttel jött meg, aztán rá 18 napra, aztán legközelebb akkor, amikor a lányom 8 hós volt és akkor két hónapig szinte mindig volt: 3 nap volt, 2 nem, aztán volt 1 hétig, aztán 4 napig nem és így tovább. Aztán másfél hónap szünet, aztán megjött. Abbahagytam a gyógyszert (szeretnénk tesót), rá 3 napra megjött, és remélem már itt a kicsi a pocimban. Szerintem hívd fel a dokit és kérdezd meg, legfeljebb azt mondja menj be, de szerintem semmi gond.
2010. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem én még nem szedek semmit!A dokim azt mondta amíg nem jön meg addig ne szedjek feleslegesen hormonokat ha nem muszáj!

Második kis babám első után nem volt semmi "gond"!

2010. jan. 4. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!