Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatas alatt megjott...

Szoptatas alatt megjott menzesz eltunhet-e ismet?

Figyelt kérdés
40 napja jott meg eloszor, kislanyom akkor 10 honapos volt. Utana gyakrabban szoptatni kezdtem. Most vagy kesik vagy...meg nem szeretnek masodikat. Lehetseges , h az ujra megnovekedett prolaktin szint miatt megallt a menstruacio?tapasztalataitokat szivesen olvasom. Koszonom.
2010. júl. 22. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
kb nekem is ennyi napnál kezdődött az aggogadalom, h akkor most mi a fene van, el is mentem orvoshoz, én tudtam h nem vagyok terhes, azt hittem valami ciszta v gyulladás...az orvos rettentő "kedves" volt, kijelentette, h ő mondta a szülés után h amig szoptatok nem lesz rendszeres és szinte kidobott.....szóval ez elméletileg teljesen normális persze nem kizárt h terhes vagy, azt meg kell nézni.....ja és az enyém is 10 hós volt akkor
2010. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is megjött egyszer közben, aztán azóta semmi. ne aggódj
2010. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem megjött mikor 3 hós volt vagyis pontosan egy évre rá mint ahogy az "utolsó menstruáció" időpontja volt!Meg is lepődtem,mert csak szopis volt!Meg mindenki mondta hogy majd szülés után az első pár milyen erős lesz,hát nekem gyengébb volt mint valaha... aztán 1,5 hónap múlva így vérezgettem 2 napig,majd most mikor 7,5 hós a lányom újra mintha meg lett volna,de ez sem volt olyan igazi,mert 3 napig tartott de még mindig nem volt olyan mint terhesség előtt!Doki mindig rendben talál mindent,azt mondta ne aggdjak,ha engem megnyugtat,akkor mindig vegyek tesztet! :)

2010. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi nincs gond. Nekem szülés után 5 héttel megjött, utána rá pontosan 28 napra. Marhára örültem neki, el voltam nélküle. Azóta semmi, 17 hónapja szpotatok.
2010. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!