Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy 6 hónapos...

Mit csináljak, hogy 6 hónapos kisfiam ne nyüglődjön egész nap?

Figyelt kérdés
Újabban semmi se jó neki. Folyamatosan nyöszörög :-( Már teljesen kivagyok. Csak akkor van el, ha sétálok vele a lakásban.
2010. jan. 3. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Négy hónapos a lánykám, nálunk ugyanez van. 10-15percig eljátszogat a játékaival, csörgővel, zenélső játékokkal, és ennyi. Utána nekem is járkálnom kell vele, néha semmit nem tudok csinálni mert folyton hol az én hol apa kezében van. Fogalmam nincs miért csinálja ezt, de kiskora óta így van.

2010. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül. Nála ez nem volt mindig így. Kb. 1 hónapja csinálja. Pedig aztán tényleg nem szoktattam kézbe. Eddig elvolt a szőnyegén v. a pihenőszékébe.
2010. jan. 3. 11:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is így volt ,ez az időszak azt hiszem mindenkinél jelen van,de nem tart örökké.Én annak tudtam be hogy kinyílt a szeme a világra,és kíváncsisága egyre nő,de még nem tudja a módját hogyan kell eljutnia a dolgokhoz,ezért anyu karjában gyorsan,könnyedén kikukkanthat az ablakon,vagy megnézheti mi van a fotel mögött....ajánlanám a háti hordozó kendőt neked,biztosan szeretné a kicsid,és te is.
2010. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
fogak?Nekünk 5 hósan jött 2 akkor ezt csinálta.Most 6 hós,megint jön egy,most megint nem lehet bírni vele.
2010. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!

Nálatok meddig tartott ez az időszak? Míg el nem kezdett önállóan közlekedni?

2010. jan. 3. 12:55
 6/10 A kérdező kommentje:
A 2 alsó fog kijött egyszerre pár hete. Lehet, hogy beindultak a fölsők is???
2010. jan. 3. 12:55
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.nekünk is pár hete jött az alsó 2,most beindúlt vmelyik.
2010. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
próbáld ki, hogy nem korlátozod a mozgásban, azaz nem pihenőszékbe teszed, hanem mondjuk nagyobb felületre, pl. kinyitott kanapé, földre terített pléd.. és odateszed a játékait. Szeretné felfedezni a világot, de ha be van szorítva egy hintába vagy pihenőszékbe, akkor nem tud felfedező útra menni, ezért nyűgös:)
2010. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a játszószőnyeg is behatárolja a mozgásterét!
2010. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam, hogy mindig odatettem ahol én voltam, hogy lásson engem és lássa mit csinálok. Mindig mondtam neki mit csinálok, így egész jól elvolt. Persze azért nekem is fel kellet vennem. Még az is megoldás volt, hogy mindig másik játékot adtam neki, cserélgettem így mindig volt újdonság 2-3 naponként. Amikor végképp nem volt jó semmi elmentünk sétálni a levegő is jót tett.
2010. jan. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!