Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a 4 hónapos...

Mit csináljak a 4 hónapos babámmal hogy ne nyűglődjön állandóan?

Figyelt kérdés
Mióta megtanulta megfogni a játékait és egy ideig érdekes volt neki, nagyon jól elvolt. De mostanában már semmi nem köti le, ha a kezébe adom a játékait mérgesen eldobja és csak nyöszörög, semmi sem érdekli már. Állandóan csak ölben akar sétálni, vagy csak akkor örül ha új arcot lát. De sajnos a nap nagyrészében csak velem kell beérnie. De ha engem nem lát egy percre már akkor is sir. Mivel tudnám fejleszteni, vagy mit csinálhatnék vele ami ilyen korban leköti? Vegyek neki új játékokat? Van elektr.hintája, csörgői, szőnyege, zenélője, mit adhatnék még neki?
2009. nov. 21. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Neki te kellesz. Mi is ebben a korba fedeztuk fel, hogy csak akkoe nyugodt, ha olbe van. 2-3napig szinte le sem tettem, ekkor tobbszor kert enni is.Most, ha kijövök a konyhába, akkor beleteszem a hordozóba, s el van benne egy bdarABIG, persze kell lásson.

Mostanra ism ét mosolygós baba.Vedd fel, érezze a testközelséget, iktass be egy maszirozást-élvezni fogjátok, nekünk segített.

2009. nov. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk pont így volt aztán olyan 5 hósan elmúlt, nagyon heppy volt minden egészen 2 héttel ezelőttig. Egy perc nyugtom nincs tőle, tegnap már zokogtam este a kimerültségtől. 8 és fél hós. Azt írják a szakkönyvek hogy ez a szeparációs szorongás.

De mondom 4 hósan is ez volt, arról viszont nem esik szó, Lehet hogy a foga jön a te babódnak is, meg anno az enyémnek is ez volt a baja.

2009. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem tudom sűrűbben etetni, mert 4 óránál sűrűbben nem akar enni, igy is van hogy 5 óra is eltelik.

Köszi a biztatást, jó lenne ha tényleg csak 1-2 hétig tartana és utána minden a régi lenne.

2009. nov. 21. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:

nekunk is kb. ilyenkor kezdodott...kezdte érdekelni a fiamat a világ, nem kototte le, amit fekve látott. szoval unatkozott. váltogattam a helyeket-konyhában, nappaliban de a háloban is volt "kuckoja", tobbet kellett vele lennem. változtak a z alvási szokásai is, ezekhez is alkalmazkodni kellett. egyszoval változott.

és valoszínuleg dolgoztak a fogacskák, 6 hos korára bujtak ki az elsok. ez is oka lehet a nyugtalanságnak. aztán ahogy kezdett kuszni 6 hosan, konnyebb lett, mert nem volt helyhez kotve, szabadon felfedezhette a lakást:)

2009. nov. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk szintén ez megy, 4, 5 hónapos, és egy hónapja tart.Unatkozik, váltogatom a helyeket, szőnyegre teszem, járókába, pihenőszék, de csak azt szereti, ha kézben van. A játékait is unja. Elszoktam rakni egy párat, majd két nap múlva visszakapja. Ha mondókázok velem szemben ülve a lábamon az leköti, gép elé ülünk veri a billentyűzetet, ha vendégségbe megyünk, elmegyünk sétálni,2 órát van fennt egyszerre, abbólmásfelet végig nyafog:)Nem tudom meddig tart.Pedig tud forogni, fogni, de ülni szeret,meg állni a legjobban. Egyébként 2 hete én is ezt kérdeztem itt, a tv-t ajánlodták, de az szerintem rongálja a szemét...
2009. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!