Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babóm reggel óta...

6 hetes babóm reggel óta összesen 1 órát aludt. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Reggel 7-kor kelt, evett, játszottunk, a szokásos, majd 9-kor nagy nehezen elaludt. Viszont 10-kor felébredt, azóta csak ordít. Evett, aztán kb. 5 percet elvan, utána nagy ordítás. Sehogy sem jó neki. Beraktuk a kiságyba, ott is ordít, kivesszük, nálunk is, ha ringatjuk akkor is, hason utál lenni, már minden pózt kipróbáltunk, sehogysem jó, csak a cicin. De már a cicimből sem jött semmi, mertmindkettőt leszívta. Nem sokat tudott belőle enni.

4-kor elmentünk autókázni, akkor felületesen aludt, ahogy az autóban lehet. Most itthon azóta alszik, de kérdés meddig. Mi baja lehet? Szó szerint ma egész nap csak eszik vagy ordít (nem hiszem, hogy egész nap csak a hasa fáj)

Egyébként mostanában ezt csinálja, alig alszik napközben. Ez már minket is kiborít a párommal.


2010. jan. 2. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak babák,akik alig alszanak napközben,az is lehet,hogy valamilyen frontot érez,az én babám a szélre nagyon érzékeny,ha fúj egész nap nyűgös:-(És éjjel mi a helyzet?
2010. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bea24 ***** válasza:
Szerintem fájhat a kis hasa. Sok babóca hasfájós. Próbáld neki masszírozgatni a pociját, de csak az óra járásával megegyező irányban. Adhatsz neki kis kamilla teát, vagy Mecsek Baby teát, az köményes is. Vagy esetleg próbáld meg, hogy leteszed és a kis fejére és szemére 1 rétegben ráteszed a textil pelust, az én kislányomnak segített és elaludt tőle, a mai napig így alszik nappal. :) Cumizik a picid? Próbáltad már?
2010. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bea24 ***** válasza:
Az utolsó vagyok, igaza van az előttem szólónak, vannak babák, akik keveset alszanak, amíg ilyen pici volt a lányom, ő is keveset aludt, de szerintem azért tesztelgess, mi jó neki. :) Sok sikert!
2010. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos ezt a szeles időt érzi. Nagyon durván fúj, erre a picikék érzékenyek. Az én 9 hósom mondjuk 2 órát aludt du, ami nála nagyon szokatlan, de tegnap egész nap csak 10 percet, azt is cicin. Valószínűleg ő tegnap érezte előre ezt a szelet, a tiédet meg most zavarja.
2010. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A front lehet. A mi babánkra is azt mondták hasfájós, erre kapta az Espumisant, Édeskömény teát stb., de semmit nem javult, sőt...

Aztán mikor minden cuccot elhagytunk vidámabb lett és.. ugyanolyan keveset aludt. Ő ilyen.

Amíg az orvos szerint nem hasfájós ne adj neki semmit szerintem. Egyébként azt mondják a hasfájás általában este jelentkezik.

2010. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is arra gondoltam, hogy egész nap nem fájhat a hasa. Egyébként maszírozgatom, hogy hátha, sokszor mondjuk erőlködik is a pukikon (ezt is csak egy hete csinálja) de ennyit ordítani... A cumit is próbáltuk már, ilyenkor nem kéri. Teát is csináltam neki: édesköményből és ánizsból, nem kérte, csak ordított. Volt kétszer, hogy azt hittük elalszik, de kb. 5 percig tartott. Remélem, hogy tényleg csak a szél.

A doki honnan tudja megmondani hogy hasfájós e?

És a hugyúti fertőzést? Itt valahaok olvastam, hogy a babának ez volt a baja. Remélem, hogy nálunk nincs ilyenről szó. Pedig már gondolkodtam, hogy kihívom az ügyeletet. Bár nem vagyok olyan, hogy mindenért doki. Ez a babó szempontjából nem biztos hogy jó.

Éjszaka eddig aludt, ha ébredt enni, utána is hellyel-közzel könnyen elalszik, altatom a kiságyban.

Köszi mégegyszer!

2010. jan. 2. 18:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy hasfájós-e, nem kell doki, Te is fel fogod ismerni! Egyrészt álltalában kemény a pocak és mondjuk nincs kaki, vagy nem nagyon jön össze a büfi, sokat pukizik, de amiből miztosan tudni fogod az a mozgása. Jár keze lába, emelgeti a lábát, remeg a keze :(

Babám nagyon poci fájós, nem tud büfizni :( ha a vállamra teszem, egész föntre, hogy nyomja a pociját attól megnyugszik, de igazából nem ordít, csak nyüszörög, látszik, hogy szenved :(


Én is a frontra szavazok, ma nálunk is bekavart.

kitartás!

4 hetes..

2010. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!