Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjatok tanácsot, szerintetek...

Adjatok tanácsot, szerintetek mi lenne a jobb?!

Figyelt kérdés

Szóval: 18 hós lesz a kislányom, mikor februárban megszületik az öccse.

A lányom eléggé anyás, és bár az apjával meg az én anyukámmal is jól elvan, biztos vagyok benne, hogy meg fogja sínyleni azt a pár napot míg a kórházban leszek.


Bizonytalan vagyok, mi lenne a jobb neki: ha behoznák látogatni, vagy ha nem?????


2010. jan. 1. 21:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Már ha egyáltalán lehetséges lesz a látogatás és nem rendelnek el tilalmat... :S
2010. jan. 1. 21:28
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ne vigyék be.Amikor szültem, a szobatársamnak bevitték a kislányát, aki nem ment oda az anyjához, nem adott neki puszit, sírt, annyira féltékeny volt.A szobatársam is sírt, és sokat idegeskedett emiatt.Szerintem majd otthon, nyugodt körülmények között mutasd be a kistesót.D ez csak az én véleményem.
2010. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem se vigyétek be, csak rosszabb lesz neki, mikor haza kell vinni, te meg nem mész vele. Sőt, ha megoldható, akkor se vigyék be, mikor értetek mennek, mert akkor csak azt látja, hogy mindenki a kicsivel van elfoglalva, hosszú idő (mert neki az a pár nap is örökkévalóság lesz) után anya sem vele foglalkozik.

Én vennék valami apróságot, amit majd a kistesó visz neki ajándékba, mikor mentek haza, hogy tudja-érezze, hogy a tesónak ő is fontos.

2010. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Inkább ne vigyék be! Amikor én szültem a tesót majd meg vesztem ,mert otthon volt a lányom és nem láthattam 3 napig akkor volt 2 éves!Mondtam a férjemnek,hogy hozza be de ö lebeszélt róla csak felzaklatta volna a lányt is meg engem is jobban,ha el kell menniük!Hazaértünk volt nagy boldogság,picur aludt én meg csak a lányzóval foglalkoztam! Ez már 5 hónapja volt azóta már párszor vissza akarta vitetni a kórházba :) de meg oldjuk a párommal,hogy a "nagylány "is fontosnak érezze magát!
2010. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ahogy ő szeretné.


És fontos, hogy ne idegeskedj előre!

Én tiszta ideg voltam, hogy szegény nagy, mennyire megviseli majd a kistesó. Tutujgattam, meg is érezte, hogy anyánál most mindent szabad. Már 4,5 hónapos a pici, és most kezdünk helyrerázódni!

2010. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Én 2 hónapja szültem a kisfiamat, és a 6 éves lányom alig várta, hogy lásson engem is és az öcsét is. Sírva aludt el , amíg az apja el nem hozta utánam a kórházba, és látta, hogy jól vagyok. utána már alig várta, hogy haza menjek, de nem sírt többet.
2010. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Attol függ melyik a nagyobb stressz a kislányodnak.Ha beviszik és találkozik veled,estleg ott megláthatja a kistesot,és erröl beszélhetnek Apával,hogy mi lesz ha hazajöttök stb.Vagy pedig az ha nem lát téged,de lelkileg biztonságban érzi magát Apával is.

Ebben a korban már nagyon értelmesek,van egy könyv a cimét nem tudom ,de arrol szol hogy kistestvérem születik,sok kis rajzzal mutatja be a teso érkezését.

2010. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ne vigyék be hozzád. Tudom, nagyon rossz, az én lányom 2 éves 4 hónapos volt, mikor az öcsi született. Ha jól elvan a többiekkel otthon akkor ne aggódj. Biztos hiányozni fogtok egymásnak, de csak pár napról van szó. Az a pár nap lesz az, amit 'nyugodtan' el tudsz tölteni a piciddel. Aztán már ott lesznek mind a ketten, sokmindenre kell figyelni. Gondolod el, ha bemenne hozzád a lányod, s ha mennének, nem bírnák kiráncigálni a nyakadból. Áhhh szörnyű lenne. Én mindig erre gondoltam. S mikor hazamentünk, nagyot csalódtam, nem is a lányom, hanem én bőgtem :) Nem is léteztem neki pár napig, csak a kistesó. Aztán minden visszazökkent a régi kerékvágásba. Próbáld apával és a mamával minél többet együtt hagyni őket. Meglátod, nem lesz így gond, jó helyen lesz otthon. És soha ne feledd! Sokszor a dolgokból mi nagyobb ügyet csinálunk, mint valójában van, s mi jobban megszenvedjük a dokgokat ;) Az én lányom 4 éve 4 hónapo és a fiam 2 éves lesz. míg én a kistesóval a korházba leszek :) Boldog babázást, babavárást, s próbálj meg ne aggódni!
2010. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk 19 hónap van a lányok között,én se nagyon tudtam eldönteni,hogy melyik lenne a jobb,végül fájó szívvel,de úgy döntöttünk,hogy nem hozza be apa a nagylányt.Így utólag úgy érzem helyesebben döntöttem,jobb volt így neki.Kicsi volt ő még ahhoz,hogy felfogja,mit csinál anya ott egy babával,és miért nem jön haza velünk...
2010. jan. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Nállunk is 19hónap van a fiúk között,minden nap beszéltünk telefonon mikor apa mutatta a tesó képét onnan kezdve látni akarta bejöttek megnézték ügyes nagyfiu volt.Mi már előre felészitettük őt,hogy mikor a tesó kibujik anya hasából be kell menni a korházba.Még csak szavakat mondott de akárki kérdezte elmondta,hogy korházba vagyok.
2010. jan. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!